, Android LG Newsy Smartfony Telefony

LG rozpoczyna wielkie odliczanie do prezentacji Optimusa G Pro

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • SilverX

  Ten telefon byłby dobrym wyborem jeżeli miałby odblokowany bootloader, bebechy niczego sobie, a cena pewnie niższa od konkurencji. Jednak Nexus to Nexus, ale czekam już na 5 z Tegrą 4 lub nowym Snapdragonem. Tylko żeby cena była do 2k zł to będziemy mieć telefon do, którego nawet iPhone nie podskoczy…

  • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

   Jak tak dalej będzie z Nexus farsa trwać od LG, to wygląda na to że już kupię Ativ S lub doczekam się nowego Nexus5 a ba nawet jestem gotów za taki zapłacić już 2k zł.

 • Max Hardcore

  Głupoty piszesz. Nakładka jak nakładka, można ją przecież zmienić instalując jakiś launcher z Google Play. Tu chodzi o aktualizację.

  • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

   Tu chodzi aby nie było nakładki która powoduje problem z aktualizacją a nie czy sobie zmienisz na inny muł. 😀

   Właśnie o to chodzi aby system był od Google a nakładka LG do wyboru podczas pierwszego startu systemu a nie brak wyboru i zmuszany jesteś na zamulacze od producenta

 • http://gravatar.com/nazir50 Nazir

  No tak farsy LG cdn.

  Zamiast zaspokoić rynek i czekających na Nexus to szykują nowy swój model z nakładką .

  A może by panowie z LG tak zamiast tego bubla dali nowy model Nexus’5 i było by więcej zadowolonych bo raczej nie będzie na to więcej chętnych niż kilka tysięcy sztuk a Nexus już ma w granicach miliona sztuk sprzedanych i zapotrzebowanie nadal wzrasta co jest sygnałem ze ludzie coraz bardziej nie chcą nakładek od producenta .


reklama