, Newsy Samsung Smartfony Telefony

Zobacz jak sprawuje się Samsung Ativ S (wideo)

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Xero

  Ta niewymienna bateria to jakaś pozostałość z zmierzchłych czasów… Rozumiem, że przebywasz dużo czasu zdala od źródeł prądu oraz zdala od cywilizacji…

  • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

   Owszem mój tryb życia sprawia, że niewymienna bateria w moim przypadku jest rozwiązaniem wielce niepraktycznym. Wymienialna bateria daje mi również poczucie większego bezpieczeństwa w przypadku kontaktu z cieczami. Szybkie wyjecie baterii zwiększa szanse na uratwanie telefonu. czym już się przekonałem w przypadku utopienia w kuble z brudną wodą Samsunga Omnia I900.

 • Łukasz

  Fajny fajny. Bardziej podoba mi się niż konkurencja z wp8. Niestety obawiam się, że celowo odstawiany na bok przez samsunga. Nie wierzę w żadne problemy z przygotowaniem tego modelu do sprzedaży. Odpowiedz jest prosta ativ s czeka az miejsce zrobi mu galaxy s3 coć następcą tego drugiego nie będzie pod względem sprzedaży to napewno. Samsung pewnie zrozumiał zasadę co za duzo to nie zdrowo, niech s3 się „wyszaleje”.

  • Tirinti

   Dokładnie. Szajsung popełnia taki sam błąd jak Nokia kilka lat temu. plebsoid jest obecnie tym czym symbadziew kilka lat temu. Tandetnym OSem, który jest popularny tylko dlatego, że w chwili premiery była luka na rynku.

 • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

  Smartphone fajny. Zastanawiam się nad jego zakupem jako następcy Omni W, smartphonu udanego, zgrabnego i szybkiego ale z nieco za małym już wyświetlaczem.

  • Papiak

   Zanim onwejdze dosprzedarzy to kupisz Lumia 920 500zł taniej.

   • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

    Tylko, że ja…nie chcę Lumii 920 ze względu na niewymienną baterię. Ativ S oferuje mi baterię wymienialną i choćby dlatego jest dla mnie atrakcyjniejszym wyborem.

   • Tirinti

    Tyle, że Lumia 920 nie ma microSD, ma słabszą baterię i jest znacznire cięższa.
    Ativ S z przyjemnością bym kupił za 3000PLN.


reklama