Już za kilka dni zostaną zaprezentowane vivo S30 oraz vivo S30 Pro Mini. Smartfony postawią na pojemne baterie 6500 mAh, ekrany AMOLED oraz teleobiektywy. Specyfikacja zapowiada się rozsądnie, dlatego cieszy potencjalny debiut w Europie.
Premiera serii vivo S30 odbędzie się za kilka dni i będzie jednym z większych wydarzeń vivo w pierwszej połowie roku. Oprócz smartfonów producent pokaże również tablet vivo Pad 5, słuchawki vivo TWS Air 3 i powerbank 10 000 mAh z ładowaniem 33 W. Oto dostępne informacje.
vivo S30 (Pro Mini) zdradza wygląd. Zapowiedź dostępności
vivo S30 i vivo S30 Pro Mini mają bardzo podobny wygląd. Oba modele oferują potrójny aparat z dwoma oczkami ustawionymi pionowo i trzecim umieszczonym obok, nad okrągłą diodą LED. Z przodu znajduje się płaski ekran z pojedynczym otworem na aparat do selfie. Producent tym razem chce postawić na prostotę.
Telefony będą dostępne w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, niebieskiej, pudrowo-różowej i żółtej. W przypadku wariantu Mini wyspy aparatów są utrzymane w czarnym kolorze. Z kolei w bazowym modelu jedynie czarna i żółta wersja cechują się takim rozwiązaniem. Pozostałe dwie wersje zachowują barwę modułu w barwie konstrukcji.
Seria S zwykle trafia tylko na chiński rynek, ale potem pojawia się globalnie jako linia V. W tym przypadku S30 może być przemianowany na vivo V60, a S30 Pro mini na vivo V60 Pro. Dzięki temu nowości zapewne trafią także do Europy, choć w innym opakowaniu.
Co wiemy na temat specyfikacji?
W przeciekach pojawiły się już pierwsze szczegóły na temat wnętrz obu modeli. vivo S30 zaoferuje ekran 6,67″, baterię 6500 mAh i teleobiektyw 50 MP. Drugi ze smartfonów, czyli mocniejszy vivo S30 Pro Mini, otrzyma ponadto nowy Dimensity 9400e (ten sam trafi do realme Neo 7 Turbo). Oznacza to wysoką wydajność oraz flagowe standardy pamięci.
Choć kwoty premierowe nie zostały jeszcze ujawnione, wszystko wskazuje na średni segment cenowy. Oficjalny debiut rozwieje wszystkie wątpliwości już 29 maja 2025 roku. Poniżej sprawdzisz pozostałe szczegóły.
Świetna bateria, flagowa wydajność i niewielki ekran. Ta malutka bestia zadebiutuje już w maju
Źródło: vivo z forum weibo
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.