, Newsy

Szukamy czarnego konia rynku mobilnego. Masz swój typ?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Срайтасма

  P.S. Właśnie projektuję taki system i mam zamiar przedstawić go jakiejś firmie.

 • Срайтасма

  Skrzyżowanie Symbiana z Palm OS by było naprawdę fajne. Symbian Belle FP2 ma fajną blokadę i nagle zwiększyła się prędkość. Od mulistego Symbiana^1 do systemu prędkością przewyższającego wiele współczesnych systemów. Za to jeśli ktoś zna Palma Pre 3, to wie czemu część elementów interfejsu powinna być zapożyczona właśnie od niego.

 • Michael

  Myślę, że Sony ma szansę przerwać hegemonię Samsunga na rynku mobilnych urządzeń z Androidem. To już nie pytanie czy, ale kiedy?

 • Arek

  Apple to marketing-samsung to technologia jak mam wybierać miedzy marketingiem a technologia,zawsze wybiore technologie ,dlatego od 3 lat zawsze kupuje serie galaxy.wcześniej był htc ale sie wypalił po udanym hd i genialnym hd2 nie ma już nic, na początku mojej zabawy z smartfoni była nokia 6630/6680/n70/n73/n95/e90 ale z dotykowymi im nie poszło a szkoda do tej pory dobrze wspominam e90 , kupił bym coś podobnego z dobrymi bebechami oraz porządnym os i teraz mimo tego ze to była prawdziwa cegła 😉

 • linek

  Sony już wyrasta na 3 siłę, a kolejne nowości zapowiadają się świetnie, a ceny są na prawdę dobre. Doliczmy do tego masę różnych smartphone’ów w wielu cenach i wariantach, i segmentach, a mamy naprawdę dobrą firmę. Jeśli to utrzymają, to nikt im nie przeszkodzi i będą 3 siłą. Wtedy będzie tak:
  Samsung..Apple…..Sony………………………………………………reszta…

 • kobi

  Asus albo Sony moga namieszac na rynku samsung i apple juz sie ludziom znudzily


reklama