, Android Apple Bada BlackBerry BlackBerry OS Google Gry i aplikacje HTC Huawei iOS Microsoft Newsy Nokia RIM Samsung Symbian Windows Phone ZTE

Jesteśmy skazani na dominację Androida oraz iOS? Niekoniecznie…

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • SirAdi

  A ja jestem przekonany, że prace nad Tizenem są nadal intensywnie prowadzone, a pierwsze urządzenia z Tizen’em na pokładzie pojawią się w 2013 roku. Jednak podstawowe pytanie brzmi czy system będzie otwartym na wzór Androida, czy zamknięty na wzór iOS, i czy uda się wokół niego zbudować spójny ekosystem. Otwarty, dopracowany Tizen mógłby się stać doskonałą alternatywa dla niedoskonałego przecież Androida.

 • Papiak

  demotywatory.pl/3923382/iPhone-20-i-Samsung-Galaxy-S23

  Troche humoru.

 • biblok

  Wierze w BB10 bo wygląda ciekawiej od innych systemów, Jolla też ma potencjał jeśli będzie nawiązywać do MeeGo. Firefox OS nie podoba mi się, bo jest podobny do Androida i mogą być problemy z licencjami.
  Napiszcie cos o Ubuntu, na kompie to super system tylko brakuje programów. Jak będzie ze smartfonami…

 • Tirinti

  Jesteśmy skazani na dominację tego badziewia bo niestety większość klientów to głupie lemingi, które łykają te badziewia jak pelikany ryby.
  Koleżanka kupiła sobie szajsunga z badziewioidem i jej siękilka razy dziennie wiesza… to z czym ten nowy badziewioid konkuruje? Chyba z Windowsz Mobile 5 bo ten zachowywał się podobnie. No ale wówczas Microsoft też stawiał na otwartość systemu.

 • http://www.gsmManiaK.pl Maciej Sikorski

  @Wiktorze, nawet myślałem o Ubuntu, ale temat jest dość rozległy i można z niego stworzyć osobny wpis 😉 Masz jakieś konkretne propozycje?

 • Wiktor

  Taki długi artykuł i ani słowa o Ubuntu… ;-P

 • didi

  W mojej opini w najbliższym czasie tylko android. Dlaczego? – to proste, bo jest przyjemny dla oka, można sobie wiele rzeczy pozmieniać, ustawić pod siebie, każdy „ludź” lubi ładne rzeczy. Co do Windowsa….. ja wróżę klapę, dlaczego? – ograniczenia, smętne i nudne menu- po co mi takie kwadraciaki? :/ To tyle odemnie.

 • Unlimited

  Jolla namiesza na rynku drugiego peletonu(WP, BB). Liczę na świetną kontynuację modelu N9, do tego czasu nie mam zamiaru rozstawać się z moją N9. 🙂

 • gan

  Świetny tekst, nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że w naszej części świata karty rozdaje android, i pytanie tylko czy WP8 da rade odciągnąć ludzi od androida. Jedynym fragmentem z którym się nie zgadzam to rychłe wróżenie failu najnowszych modeli HTC. Wszystko rozejdzie się o cene słuchawki. Co prawda sam tajwański producent jakby nie staje do walki o szczyt z SGS3, Lumią 920, czy IP5. Ale robi coś innego, próbuje spopularyzować sam system przez słuchawke tanią o taniej specyfikacji. I jeśli sprawdzą się spekulacje o polskiej cenie HTC 8s (polska cena około 1199 zł) to akurat może powtórzyć się sytuacja jak z Nokia Lumią 610. Oczywiście wszystko związane jest z ceną, operatorami, czy chociażby fochami giganta z Redmond.

 • Kama

  Android rządzi 😉 blackberry som beznadziejne…


reklama