, Android LG Newsy Telefony

LG Mach – ciekawy smartfon z QWERTY

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://wania wania

  Do „VanillaNinja” posiadam telefon dotykowy (świetną Nokie N9), wcześniej miałem Nokie E5 QWERTY, i chociaż uważam N9 za mega przyjazną i łatwą w użyciu, to czasami zatęsknię za telefonem z fizyczną klawiatura QWERTY, dlatego myślę że taki rodzaj foników nie prędko przejdzie do lamusa.

 • Rafi

  Like it 😉 ciekawe jak z dostepnoscia na Polske?

 • VanillaNinja

  A tak poza tematem miliamperogodzin, nie wydaje się wam, że klawiatura qwerty to przeżytek? Miałem pierwszego Milestona, tego po „liftingu” (czyli z bardziej wypukłymi klawiszami), kupiłem go ze względu na zachwalaną klawiaturę, której i tak praktycznie nie używałem. W dobie coraz lepszego rozpoznawania mowy w chmurze i wyświetlaczy o przekątnej powyżej 4,5 cala taka klawiatura tylko dodaje masy urządzeniu. Moim zdaniem producęci smartfonów powinni postarać się zaskoczyć nas czymś nowym,a nie odgrzewać stare kotlety z nowymi wnętrznościami.

  • http://www.gsmmaniak.pl/ Marcin Błocian

   Poniekąd masz rację. Przez dobre pół roku posiadałem wspomnianego wcześniej Galaxy Pro, wyposażonego w klawiaturę QWERTY. Obecnie korzystam z Nokii 500 (swype) i muszę przyznać, że różnica jest kosmiczna na korzyść Nokii.

   Ciągle jednak są wśród nas użytkownicy, którzy tego typu klawiaturę bardzo sobie cenią i to pewnie z tego powodu producenci ciągle serwują nam takie urządzenia. Jednak jak doskonale widać, pojawia się ich na rynku już coraz mniej.

   Pozdrawiam 🙂

 • http://www.gsmmaniak.pl/ Marcin Błocian

  Bateria o pojemności 1700 mAh zaskakuje pozytywnie w odniesieniu do innych smartfonów, które oferują nam w wielu przypadkach dużo słabsze akumulatorki. Przykład? Linia Galaxy Pro Samsunga (wiem, bo niestety sam posiadałem). Też QWERTY, a bateria starcza tam na 2-2.5 godziny przeglądania neta (przy skromnym, naprawdę skromnym użytkowaniu padała po jednym dniu). Warto wspomnieć, że Samsung Galaxy S Relay 4G oferuje nam tylko 50 mAh więcej niż ów LG. Niemniej jednak 3300 mAh Motoroli Droid RAZR Maxx i 3100 mAh Galaxy Note II to już coś:)

  Pozdrawiam 🙂

 • VanillaNinja

  Co nie? 2500mAh w Note, to było coś. 1700mAh przy podświetlanej klawiaturze Qwerty i dwóch rdzeniach to co najwyżej 4-5 godzin przegladania neta, co jest wynikiem co najwyżej dobrym. LG sie stara ale brakuje im R&D na poziomie Samsunga. Mam nadzieje że w przyszłych flagowcach zaczną instalować 5 calowe FullHD od Sharpa.

 • Makrel

  Nie dziwie sie ,ze na tej stronie jest tak malo komentow.
  Jesli was pozytywnie zaskakuje 1700 mAh , to swiadczy o poziomie i wiedzy autorow .
  Co za kret..n to napisal.
  Pozytywnie to mnie moze 3000 zaskoczyc ,a nie taki badziew.


reklama