, Apple iOS Telefony

iPhone 5 i potęga autosugestii

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • hex

  to, że ludzie lubią Iphone’a tak po prostu (bez powodu) świadczy dobrze o Apple’u – mają dobry PR. pozostałe firmy będą na nich nap….alać, bo im po prostu zazdroszczą tak dobrego marketingu.

  druga sprawa jest taka, że iphone po prostu jest lepszy od pozostałych smartfonów – dlaczego? otóż choćby dlatego ,że ma iOS, a nie jakieś dziwne Androidy, w których się nie da połapać, bo nasrają tych funkcji ,że nie wiadomo w co klikać.

  poza tym (to chyba najistotniejsze) – posiadam Iphone 4 od 14 miesięcy i w ciągu tego czasu (a używam go intensywnie instalujac mnostwo aplikacji) telefon ANI RAZU się nie zawiesił. Weźcie którykolwiek smartfon od Samsuna czy Nokii – zapewniam ,ze zawiesi sie w ciagu tygodnia.

  Owszem, apple jedzie na wózku rozpędzonym podczas premiery pierwszedgo Iphone’a – ale wychodzi im to świetnie, bo nie chcą zmieniać czegoś co jest dobre. a samsung niech dalej kombinuje i wypuszcza pięćdziesiąt telefonów rocznie.

 • Shadow_Defender

  Skąd się wziął fenomen ? Osobiście mnie wydaje się, iż ludzie zapatrzeni są tak mocno w Iphony, ponieważ :

  Wszystko zaczęło się wiele lat temu gdy powstał pierwszy Iphon. Apple stworzył pierwszy dotykowy telefon ( smartphon ) który posiadał innowacyjny desing, wspaniały wyświetlacz oraz był telefonem funkcjonalnym, multimedialnym przy czym system to wyjątkowy IOS .Iphon odniósł wielki sukces a ludzie, zwłaszcza młodzież po prostu oszalała z wrażenia.
  Ten kto miał Iphona był posiadaczem czegoś nadzwyczaj przełomowego. Z wielką dumą chodził po miastach, ulicach wyjmował swojego Iphona i szpanował przy czym ludzie zerkali i szeptali do siebie mówiąc : patrz, on ma Iphona !
  Z biegiem czasu firmy komórkowe zaczęły tworzyć własne smartphony, tworzone są do dnia dzisiejszego. Okazuje się, iż na dzień dzisiejszy możemy odszukać wiele flagowych telefonów które wypadają zdecydowanie lepiej od Iphonów.
  Smartphony te bywają szybsze, bardziej nowoczesne, innowacyjne, funkcjonalne – a to za sprawą systemu Android który nie należy do systemów restrykcyjnych.
  Problem polega na tym, iż ta duża grupa ludzi zapatrzonych w Iphony żyje przeszłością do dnia dzisiejszego.Dla nich nie wiele się zmieniło, ponieważ Iphon to Iphon – musi być świetny ! Świat się zmienia, telefony stają się co raz to bardziej nowoczesne, jednakże ludzie zafascynowani Iphonem zawsze będą uważać, iż ten telefon jest najlepszy, gdyż to on jako pierwszy pokazał się światu i to on wystylizował trend, modę oraz wielkie szpanerstwo.
  Neważne, że Iphone 5 jest mało nowoczesny, istotne jest to, że jest to po prostu telefon z numerkiem 5 i zapewne jest i musi być świetny..

  Na dzień dzisiejszy mieć Iphona to mieć po prostu dobry telefon lecz czy nadał jest szał, wielkie szaleństwo ? Według mnie nie, ponieważ istnieją na rynku lepsze smartphony 🙂

 • Arek

  Ludzie apple to zlo ONI prubuja zakazac konkurecji I doprowadzic do sytuacji aby jedyny wynor jaki jaka ludzie co do fonow to ktory iPhone kupic nie zagadzam sie na to I apple mowie nie

 • http://www.gsmManiaK.pl/ Szymon Marcjanek

  @Shadow_Defender: Nie wszyscy. 🙂 Znam też i takich maniaKów, którzy świadomie decydują się na Apple, bo wiedzą, że tego właśnie potrzebują. Niestety, Ci świadomi są w mniejszości.

 • domines

  Chce iphona .
  Czemu?
  Bo to iphone.

 • Shadow_Defender

  Być może mój wpis wywoła lawinę kontrowersji, jednakże zawsze wiedziałem, że ludzie zakochani, zapatrzeni w Iphona ,mają problemy zdrowotne..:) Gdyż jak się ich czyta, rozmawia to widać, że żyją w innym świecie na innej planecie .
  Nie bez powodu, przyczyny w internecie pojawiają się filmiki parodii :

  www.youtube.com/watch…L7yD-0pqZg

  Coś w tym musi być..


reklama