, Apple iOS Newsy Telefony

Nie ma lidera, nie ma (świetnego) iPhone’a

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • arayan

  Unlimited
  Żyjesz fałszywymi mitami wierząc w jakieś urban legend 🙂 Android od dawna już nie laguje. Praca z nim na starych dwurdzeniowych prockach jest szybsza i płynniejsza niż w Iphone, mow nie ma o jakichkolwiek ścinkach czy zawieszkach. No i można w nim programowac też w c++ przecież, java to jedna z możliwości.

 • Tirinti

  iPhony nigdy nie były nadzwyczajne. Nadzwyczajny to byłtalent Jobsa do prania mózgó i dzięki temu lemingi łykały jak pelikany.
  Nie ma Jobsa to i nie będzie rekordowej sprzedaży.

 • Kuba

  Będzie lider wśród najszybciej sprzedającego się telefonu:) Może nawet pobije swojego poprzednika

 • Unlimited

  Wpierw to Andek musi zmienić kod, bo robienie apek w Javie to jego mocne ograniczenie. Bazuje tylko na dystrybucji Linuxa, ale wciąż sam nim nie jest, co widać po tym że zdarza mu się lagować nawet na 4 rdzeniowych prockach.

 • user

  „A przecież Apple miało wszelkie narzędzia i zaplecze technologiczne ku temu, aby wbić w ziemię Androida i dobić Windows Phone.”

  no to slucham jakie zaplecze? Jasnowidzem jestes? Czy lubisz pisac bzdury byle pisac? Mamy juz Ip5 zaden, ale to zaden IP nie wbil androida w ziemie od czasu powstania Androida, a teraz to juz tylko pobozne zyczenia 🙂

  Od Androida to oni moga kopiowac. A za pare lat to juz zupelnie bedzie przepasc, ze wzgledu na sposob dostarczania nowych funkcionalnosci w obydwu systemach.

 • SGS3 user

  Po SGS3 tez komentarze byly nieprzychylne a okazal sie best sellerem. Z i5 tez tak bedzie.

  Tylko ze SGS3 wnosil cos nowego, i5 troche mniej


reklama