Samsung Galaxy A35 5G / fot. OnLeaks & My Smart Price
Samsung Galaxy A35 5G zbliża się do premiery, potwierdzając kluczowe elementy swojej specyfikacji. Znamy zastosowane podzespoły i inne dane techniczne telefonu. Nie uwierzysz, jaką wydajność zaoferuje Ci Galaxy A35. Aż przypomnisz sobie jeden z najlepszych średniaków Samsung w dziejach.
Samsung Galaxy A35 5G to nadciągający wielkimi krokami smartfon, który wzorem poprzednika będzie cieszył się ponadprzeciętną popularnością, także w Polsce. Dla tych, którzy twierdzą inaczej, mam klasyka: sorry, taki mamy klimat.
Właśnie potwierdziła się specyfikacja Galaxy A35. Samsung został obnażony z tajemnic przez Google, gdyż pojawił się w Google Play Console wraz z kluczowymi, choć tylko szczątkowymi elementami danych technicznych.
Zacznijmy od najważniejszego: Samsung A35 otrzyma procesor Exynos 1380. Tak, znamy go z zeszłorocznego Galaxy A54. Wydajnościowo to poziom Snapka 778G, który zagościł w Galaxy A52s. Tak, serio, w telefonie z połowy 2021 roku było tyle samo mocy, ile będzie w nowym z 2024.
Pewnym pocieszeniem jest to, że Samsung Galaxy A35 pojawi się w wersji z 8 GB RAM. Chciałbym, by była to opcja podstawowa i także jedyna dostępna na rynku, ale prawie na pewno dostaniemy też konfigurację z 6 GB RAM.
Fajnie, że Samsung nie będzie robił cyrków i od razu zainstaluje w swojej nowości system Android 14. Przypominam, że została już wydana pierwsza wersja Androida 15, więc każdy inny scenariusz niż tej przyjęty przez Koreańczyków byłby nie do przyjęcia.
Poza tym GPC (nie mylić z polskim dziennikiem) wspomina tylko o ekranie z rozdzielczością Full HD+. Na szczęście wiemy od niedawna, że ma to być AMOLED. Na pokładzie powinny też się znaleźć: aparat 50 MP z OIS, akumulator 5000 mAh czy głośniki stereo.
Wisienką na torcie będzie wodoszczelność, zgodna z normą IP67. Należy się też spodziewać co najmniej 5-letniego wsparcia aktualizacyjnego, w tym 4 lat w zakresie nowych systemów Android.
https://www.gsmmaniak.pl/1470494/samsung-galaxy-a55-a35-grafiki-specyfikacja/
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nowy układ graficzny Nvidia RTX 5060 dla laptopów pojawił się w bazie Geekbench. GPU w…
Ten RTS to bez wątpienia miły hołd dla legendarnego Command and Conquer. Mimo kilku wad…
Po zapowiedzi flagowca Sony Xperia 1 VII, fani oczekiwali kilku słów na temat Sony Xperia…
iPhone 17 Pro miał oferować warstwę antyrefleksyjną podobną do tej z Galaxy Ultra. Nowy przeciek…
Xiaomi YU7 zdradził wszystkie szczegóły specyfikacji przed premierą. Jest ładny, ma potężny zasięg i będzie…
POCO F7 Pro to jeden z najbardziej opłacalnych smartfonów nawet bez żadnej obniżki. W promocji…