fot. Plus
Plus odpala gorącą promocję na internet mobilny i światłowodowy. Ten może być nasz aż 50% taniej przez cały rok trwania umowy. Co trzeba zrobić, by mieć szansę skorzystania z promocji?
Plus startuje z bardzo intrygującą ofertą, w której klienci mogą liczyć na aż 50-procentową zniżkę na internet mobilny lub światłowodowy przez rok.
Oferta obejmuje poniższe pakiety:
Co więcej, klienci wybierający ofertę mogą także skorzystać z dostępu do serwisu streamingowego Disney+ przez rok bez żadnych opłat. Za darmo Plus dorzuca też usługi Ochrona Internetu i Tożsamości przez rok.
Do kogo kierowana jest ta promocja? I tu zaczynają się schody. Skorzystają z niej bowiem jedynie… rodzice uczniów szkół podstawowych. Aby zgarnąć rabat, należy podpisać umowę na 12 miesięcy na internet mobilny lub światłowód.
W celu podpisania umowy niezbędne jest także potwierdzenie, że jest się rodzicem lub opiekunem prawnym dziecka uczącego się w szkole podstawowej.
Więcej szczegółów na temat akcji znajdziemy na stronie internetowej zielonego operatora. Oferta dostępna będzie w Plusie już od jutra, tj. czwartku, 14 września.
fot. Plus
Szukasz nowego smartfona w promocji? Oppo wystartował właśnie z promocją zwrotu gotówki, w której możemy liczyć na aż 500 złotych cashbacku:
https://www.gsmmaniak.pl/1437332/oppo-find-n2-flip-reno-10-zwrot-500zl/
Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Jak ważne jest wsparcie aktualizacjami telefonu? Czasami jest to coś, co decyduje o życiu lub…
Kompaktowy telefon z przepotężną baterią oraz z rewelacyjną specyfikacją może jednak zostać anulowany. Mowa tu…
Wydawałoby się, że Apple to synonim dbałości o każdy detal i skrupulatnej kontroli jakości. Tymczasem…
Jeden z najciekawszych głośników do 500 złotych doczekał się w Polsce przyjaznej przeceny. Niejaki Soundcore…
Akcje promocyjne Black Friday od zawsze wzbudzały emocje. I prawidłowo, gdyż nie zawsze czarnopiątkowe "okazje"…
Ogromna awaria Cloudflare sparaliżowała tysiące stron i aplikacji. Początkowo podejrzewano potężny atak DDoS, ale rzeczywista…