>
Kategorie: Newsy Telefony Vivo

Obłędny flagowiec z teleobiektywem 200 MP. Galaxy S24 Ultra będzie mógł mu buty czyścić

Chcesz kupić najlepszy na świecie telefon do zdjęć? Raczej nie będziesz mieć okazji. vivo X100 Pro+ zdradza kolosalny aparat tele 200 MP. A to jedynie początek jego fotograficznej dominacji.

Kilka dni temu świat obiegła wiadomość o imponujących możliwościach teleobiektywu w Samsungu Galaxy S24 Ultra. Czas na odpowiedź vivo. Ich topowy model ma zaoferować obiektyw tele o rozdzielczości, która przyprawia o zawrót głowy każdego flagowego konkurenta. Co jeszcze wiemy o specyfikacji vivo X100 Pro+?

vivo X100 Pro+ z teleobiektywem 200 MP robi miazgę z konkurencji

Niektórych mogło mocno zdziwić, że w Indiach mogą kupić w zasadzie dowolny telefon świata, a najpopularniejsze jest vivo. Patrząc na specyfikację takich fotobestii, jak vivo X100 Pro+, mnie to nie dziwi. Według źródła smartfon ma otrzymać 200 MP teleobiektyw. Prawdopodobnie ostatecznie zdjęcie będzie łączyć 4 piksele w jeden, do rozdzielczości 50 MP. To może być niesamowicie jasny aparat.

vivo X90 Pro / fot. gsmManiaK.pl

To jednak nie koniec nowości w aparacie. Teoretycznie główna matryca ma być taka sama. Zmienna ogniskowa to jednak coś, czego nie miał poprzednik. Z nowych telefonów liczących się w świecie mobilnej fotografii w zasadzie tylko Huawei P60 Pro ma coś podobnego. 50 MP i 1″ sensor dopełniają obrazu kapitalnego fotosmartfona.

Co ciekawe, vivo X100 Pro+ raczej nie zadebiutuje na jesieni. Powód? Snapdragon 8 Gen 3. Jego debiutu spodziewamy się gdzieś w połowie listopada. Premiera flagowca vivo mogłaby więc odbyć się mniej więcej pod koniec 2023 roku. Co to oznacza dla polskiego użytkownika?

Niestety tylko to, że możemy oblizać się ze smakiem. Dzięki działaniom niektórych producentów (pomimo przegranej sprawy w sądzie), vivo musiało pożegnać się z niektórymi rynkami. Wśród nich znalazła się Polska. Druga sprawa to fakt, że topowy model vivo rzadko opuszcza Chiny. Jeśli jakiś trafi do Europy, to raczej z flagowym MediaTekiem, nie Snapdragonem.

Skoro nie vivo, to może iPhone 15? Przedpremierowo o nowych smartfonach Apple wiemy już wszystko. Ty też będziesz, kiedy zapoznasz się z naszym podsumowaniem wszystkich informacji. Cena, specyfikacja i data premiery nie są już dla nas tajemnicą.

https://www.gsmmaniak.pl/1362242/iphone-15-pro-ultra-cena-specyfikacjapodsumowanie-przeciekow-nowosci/

Źródło | Via

Konrad Bartnik

Najnowsze artykuły

  • Huawei
  • Newsy
  • Telefony

7,5 miliona sprzedanych modeli. To najbardziej popularny smartfon, którego nie kupiłeś

Zaprezentowany w listopadzie 2025 roku Huawei Mate 80 nadal cieszy się imponującą popularnością. Chętnych znalazło…

13 lipca 2026
  • Operatorzy
  • Plus

512 GB o 1/5 taniej niż 256 GB, czy błąd cenowy? Wielka bateria 7500 mAh jest pewna

Znalazłem niecodzienną ofertę smartfona Honor Magic 8 Lite z baterią 7500 mAh, którego kupisz w…

13 lipca 2026
  • Newsy
  • Samsung
  • Wearables

Nowe smartwatche Samsunga z kolejnymi przeciekami. Znamy też europejskie ceny

W sieci pojawiły się kolejne informacje o tym, co takiego mają mieć do zaoferowania smartwatche…

13 lipca 2026
  • Artykuły
  • Pojazdy elektryczne

Ponad 18 000 zamówień w 72 godziny. Atrakcyjny fastback bije rekordy w przedsprzedaży

Chery Fulwin A9, nowy czterodrzwiowy fastback chińskiego producenta, bije rekordy sprzedażowe. W ciągu zaledwie 72…

13 lipca 2026
  • Newsy
  • Oppo
  • Telefony

Trzy aparaty 200 MP w jednym flagowcu. OPPO Find X10 Pro Max zapowiada prawdziwą rewolucję w fotografii mobilnej

OPPO szykuje flagowca, który powalczy o miano najlepszego foto-smartfona 2026 roku. Potrójny zestaw aparatów 200…

13 lipca 2026
  • Newsy
  • Samsung
  • Telefony

Oho, piekło zamarzło – Samsung może dorównać OPPO pod względem ekranu

Oczekuje się, że Samsung Galaxy Z Fold 8 Ultra zyska panel bez fałdy. Co więcej,…

13 lipca 2026