, Apple iOS Newsy Samsung Smartfony Telefony

Samsung vs Apple, czyli pokłóćmy się o ikonki

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Gio

  Apple nic nie wprowadza do telefonów (samych aparatów). Tandetny procesor i do tego jeszcze ograniczone taktowanie. „Smartfony” które ledwo ciągną iOSa. ZERO personalizacji, gówniane ikonki, Bluetooth którym nie można przesyłać plików, wideorozmowy tylko przez Wi-Fi, nawet tapety nie ustawisz bo nie masz strony głównej. Masz, ale nie za dużo, a nawet mało. I jeszcze te durne iTunes, muzyczki nie posłuchasz bo jej nie prześlesz normalnie, w ludzki sposób. Męcz się z oprogramowaniem które zżera sporo Ramu i po kilku chwilach zacina kompa. MicroSim to już idiotyzm. Komu chciałoby się latać do operatora aby zrobić duplikat karty. Reasumując iPhone to telefon z zdolnościami GameBoya opakowany w szkło i metal z logiem nadgryzionego jabłka, sprzedawany za magiczne sumy takie jak miesięczne zarobki obywatela polski. Mam nadzieje że nikogo nie obraziłem. Sam używam Samsunga Galaxy Gio i jestem zadowolony. Mały i poręczny. Android który uwielbiam.

 • linek

  Jak tak dalej będzie to za 2-3 latka nie będziemy mieli NIGDZIE internetu! A będzie tak dlatego, że Apple przypomni se, że go wymyśliło, zaatakuje (oczywiście w USA ) wszystkich, którzy korzystają z niego (siebie nie…) i zakaże wszystkim (tym razem na świecie) z niego korzystać! Ja nie bredzę, znając ich politykę to może stać się dosłownie już jutro!

 • Maciej

  Dziwne, że sympatie wobec jednego czy drugiego producenta odbierają trzeźwość oceny. Kto pamięta jak wyglądaja stockowe ikony Androida? Takie jak nosił HTC Magic zanim został usensowiony czy jak Motorola Milestone? Proszę sobie odpowiedziec na proste pytanie – czemu zmieniono je akurat na TAKIE a nie zachowano stockowych albo nie zaproponowano czegoś innego? Czemu projektanci layoutu czy interfejsu nie poszli w kierunku wizji Symbiana lub nie pozostali przy popularnym jeszcze wówczas Win 6.5.2? Poddaję to tylko pod rozwagę Czytelników. Sam z czysto zawodowych powodów przyglądam się temu procesowi jednak zasady patentowania i szeroko rozumianego praw autorskich w Stanach to zupełnie inny reżim prawny niż nasz kontynentalny, wywodzący się z konwencji francuskiej.
  Co nie zmienia faktu, że jest to niezmiennie niezmiernie ciekawe.
  Pozdrawiam.

 • Swistak4991

  Heh .. Tonący brzytwy się chwyta.. Nie to żebym był jakoś specjalnie za Samsungiem ale fakty są takie że jest on liderem na tym rynku .. a Apple spada na dno .. ale żeby wytaczać proces o taką „drobnostkę” to już lekkie przegięcie pały..

 • NoOne

  Najpierw kształt, teraz ikonki. Ciekawe kiedy Apple doczepi się do faktu, że inne telefony też mają procesor, pamięć i ekran dotykowy – te elementy chyba też skopiowali…


reklama