, Android Gry i aplikacje Newsy Sony Sony Ericsson Telefony

Sony: Xperia 2011 nie otrzyma Androida 4.1 Jelly Bean

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • ioioioioioioi

  Jednak aktualizacja będzie. http://blog…artphones/

 • adam

  Tak kupiłem w lipcu i wgrałem ICS 4.0.4 A teraz okazuje się że nie bendzie dalszej auktalizaci
  Trzeba pisać na internecie no stop to przypominac że dalszą auktalizacja klientom się nalezy

 • Dark Devill

  Tak się składa, że Sony (no i jeszcze HTC) najdłużej udziela wsparcia w postaci aktualnego oprogramowania dla swoich telefonów. Popatrz na Samsunga: nawet Galaxy II nie wiadomo czy otrzyma nową wersję androida, mimo że jeszcze do niedawna był to ich flagowy produkt.
  A co do tego, że tacy producenci jak HTC, Sony, Samsung mają rozbudowaną ofertę, to tylko dobrze o nich świadczy, bo każmy może znaleźć coś dla siebie (nie tylko z wysokiej półki cenowej).

 • Gikey

  O ile dobrze pamiętam to Xperia Arc S pojawiła się na rynku we wrześniu 2011. Sprzęt nie jest jeszcze rok na rynku i już przestaje być supportowany. Dziękuję bardzo. Czuję, że to pierwszy i ostatni mój telefon Sony.
  Chociaż z jednej strony nie jestem zwolennikiem Apple to z drugiej szanuję ich i podziwiam. Nie wypuszczają dziesiątek modeli sprzętu których potem nie dają rady aktualizować i się je porzuca po pół roku zostawiając klientów na lodzie.
  Najbardziej w polityce Apple podoba mi się właśnie to że skupiają się na jednym sprzęcie i dopracowują go wraz z softem do perfekcji.
  To radziłbym innym: Samsung, HTC, Sony, LG itd. – mniej modeli, lepiej dopracowany soft. Bo dziś jest tak: muli ci sprzęt to kup nasz nowszy produkt bo my nie będziemy optymalizować softu.

 • http://www.gsmManiaK.pl/ Krzysztof Swoboda

  e, nie ma co narzekać. Sony i tak długo aktualizowało telefony z 2011 roku. W razie czego, pozostaje czekać na czarodziejów z XDA 😉


reklama