, Newsy Nokia

Żegnaj MeeGo, żegnaj Nokia N9

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Pawelas

  do przem188 :myślałem o E7, ale zostałem wierny swojej cegle, E90 :-). po jakiego grzyba dziś robią telefony z niewymienną bakterią? w E90 wymieniam sam, kosztuje to tanio, nie muszę bulić za pracę serwisanta, szczególnie gdy jest na gwarancji, takie teraz jednorazowe maszyny się stają jak iPhone.. szkoda. N9 – to jak stwierdza autor tekstu, to była nadzieja na odbicie i microsoft ze swoim WP nie zaistniałby na urządzeniach z logo NOKIA zbyt szybko..

 • Unlimited

  Po dzisiejszym newsie że seria Lumia otrzyma tylko nowy start screen z Wp8 w aktualizacji WP7.8. Parafracując żegnaj Lumia 800, żegnaj WP. Witaj N9, witaj Meego. 🙂

 • Papiak

  Ojojoj.. pogrążają sie co raz bardziej… Jak tak dalej pojdzie to jedyne rzeczy jakie zobaczymy z logo NOKIA to beda gumofilce, czyli to od czego zaczynali.. ;P

 • przem188

  Sprzedawać kalosze, czy wrócić do korzeni. Elop i firma pod jego wodzą do tego teraz się nadaje. Ja ównież żegnam Nokię, nic nowego od nich na pwno nie kupię. A w przyszłości trzeba się bedzię przestawić na androida, którego nienawidzę. Ale lepszy to wwybór niż WP czy iOS. NIc komercyjnego.

  Zrobić bojkot Nokii i na jej profilu na FB dokonwyać wpisów -typu – porzuciliście Meego, ja porzucam was. Nigdy więcej od was nic nie kupie.

  Oto ich profil na FB:
  www.facebook.com/nokia

 • Jakub

  🙁 tak mi smutno tak mi źle „en dziewiątko” żegnam Cię
  Nokia tylko wszystko usuwa i zwalnia pracowników z różnych sektorów. A ja naprawdę myślałem że ich plan B to jest MeeGo, a tu takie rozczarowanie. To jaki ma być niby ich plan B ja się pytam, jak wp8 nie wypali

 • wafelq

  I E7 też dalej trzymię z sentymentu 😉

 • wafelq

  BARTON, też użwyałem E7, teraz mam N9 i kur#a system zajebisty, fakt brakuje pare rzeczy. Tego Elopa to bym osobiście udusił… Taki zajebisty system….

 • przem188

  Piter, nie, odpada, dlaczego? Bo jednak klawiatura QWERTY jest czymś, co mi się przyda do dużej ilości maili, które wysyłam. Dlatego E7, no chyba że jest coś lepszego do maili, przeglądania netu, i ogólnie do użycia telefonu jako przenośne biuro, a do tego E7 jest najlepsza, i nie zastąpi jej nawet Motorola z klawiaturami QWERTY. Niestety, Android nie dorasta na razie do tego ,by zastąpić E7.

  Jak będą konkretne propozycję , pisać: przem188@gmail.com

 • cola

  mi się śniło: żegnaj windows 7,8, żegnaj WP8, witaj google glass 🙂

 • Barton

  Ja tez niedawno kupiłem N9, a wcześniej tak jak Ty używałem E7.
  Nie będąc do końca pewnym czy MeeGo przypadnie mi do gustu zostawiłem Communicatora.
  Teraz po miesiącu użytkowania jestem pewny, że przerzucam się na N9, chociaż ma pewne braki w porównaniu z E7 (z Belle).
  Ale ta szybkość działania, urzekający dizajn, intuicyjny interfejs oraz szybka przeglądarka (największa bolączka Symbiana) wynagradza braki w aplikacjach i oraz niektórych zastosowaniach biznesowych.

  E7 sobie zostawię z sentymentu. Taka samo jak E90 i E72 😉

 • Piter

  Przem88, może zamiana za rocznego Wave II (idealny stan)?

 • przem188

  w cyt. Krzyśka Swobody jest błąd – literówka

 • przem188

  Cześć Jej ( N9 ) pamięci i tym, którzy przyczynili się do jej powstania i rozwoju. Sam posiadam niebieską ( turkusową) N9 od miesiąca i już jestem po ostatniej aktualizacji. Co można powiedzieć, czuje niedosyt, niechęc do Nokii, firmy, która tak obiecujące dziecko odrzuciła, żal, że nic nowego w moim systemie nie zobaczę ( może jednak dzięki społeczności coś się zmieni w ej kwestii). Od teraz firma Nokia może jak dla mnie przestać istnieć. Zwolnili team Meego, to ja już jej nie potrzebuję. I niestety, chyba już nic od nich nie kupię, co najwyżej wrócę z powrotem do E7, która jest świetnym telefonem. Windows nie dla mnie, miałem okazję pobawić się tym czymś, oprócz ładnych animacji menu nic ciekawego tam nie ma. A moja N9? Nie chce się ktoś zamienić? Oddam miesięczna, nowiutką, turkusową Nokię N9 na 2 letniej gwarancji w zamian za nowy, na gwarancji E7 – kolor obojętny, chętnie srebrny, lub inny, ale nie czarny.

 • cola

  Tizen Os to już ostatni etap początek końca.

 • stefankmiot

  Niech N9 sni sie po nocach tym,ktorzy zdecydowali o wycofaniu go z produkcji. Niech nawiedza ich co noc mysl,ze mieli telefon i systwm,ktory wyciagnalby Nokie z dolka,a na wlasne zyczenie ida w dol.


reklama