, Smartfony Telefony

Telefon komórkowy = telefon sezonowy?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Michael

  Odnoszę wrażenie, że blogerzy nie mają już o czym pisać tworząc tematy na siłę.
  Często zdarza się Wam rzucać smartfonem o podłoże?!

 • Omar

  Mam wrażenie że dziewczyna z filmiku jest wampirem… rozumiem że rudzielce mają bladą karnację ale to już przegięcie… aż sprawdziłem ustawienie monitora. peace.

 • ktosiowaty

  Ja z powodów wymienionych w artykule zdecydowałem się na Motorole DEFY. I póki co nie żałuje. Zaliczyła już ok 10 wypadnięć z kieszenie i jedną kałuże. Żyje i ma się bardzo dobrze 🙂 Żadnej rysy na wyświetlaczu nie ma. Pomimo, że ją reklamowano jako „pancerną” to i tak ubrałem ja w gumowy kubraczek. Dopóki jej nie trafi to nawet nie przymierzam się do nowego sprzętu.

 • mg

  Ja mam Nokię 3720c i jestem z niej super zadowolony 🙂
  Używam jej już 3 lata, spadła mi na beton niezliczoną ilość razy, ekran jest troszeczkę porysowany, ale nie mam nawet drobiny kurzu, czy wody pod wyświetlaczem i jest całkowicie sprawna 🙂
  Nie dam się zwariować i dopóki smartfon nie będzie miał magnezowej, czy aluminiowej, całkowicie uszczelnionej i odpornej na upadki obudowy, to takie badziewia, jak szajsung, czy srajfon omijam szerokim łukiem 🙂
  Czekam na Nokię, bo coś czuję, że właśnie taką słuchawkę wyprodukują – reszta to gnioty niewarte w 20% swojej ceny !

 • Omar

  Każdy producent jest w stanie wyprodukować solidny telefon lecz tego nie robi bo nie chce. Kasa, kasa, kasa się liczy. Przecież słyszy się info np: sony sprzedało tylko naście milionów telefonów i zanotowało ogromne straty. Czy to nie jest śmieszne? Firmy stawiają na wielomilionową coroczną sprzedaż bo jeśli będzie inaczej to zbankrutuje. Poza tym każdy ma wybór. Są aparaty za 100, 300, 700, 3000 zł i to od nas zależny co kupujemy. Jeśli Twoi znajomi oceniają Cie po tym jaki masz telefon to… zmień znajomych. 😉 A kiedyś śmieliśmy się z amerykanów. Co raz bliżej nam do nich i ich stylu życia. A co najlepsze, bardzo to się ludziom podoba.

 • pajeczarz

  Krzysiek przemówił i dodał do pieca 😀 trochę racji jest ale to co pisali niemal kończy temat. Im się nie opłaca robić wymarzonych telefonów co pokazał galaxy s3, który ssie i HTC i nowym nokiom.

 • brzrt

  Doją nas i jadą z nami ostro ale nie tylko oni. Telewizja też.i producenci i stacje tv. I tak kupimy nowe komórki ;p

 • dubiel

  Fajny wpis, ale warto pamiętać ze nic nie zatrzyma obranego trendu.ani ten wpis ani milion podobnych. Smutne jest to ze Krzysiek ma rację.


reklama