, Huawei Newsy Telefony

Huawei stanie się ofiarą rewolucji, której przewodniczył. Potężne kłopoty chińskiego potentata

Huawei P30 Pro / fot. gsmManiaK

Huawei P30 Pro / fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Paweln

  Ojejku jej biedny chiński bandyta nie może sobie zarobić na kradzionych patentach w kraju, którego patenty kradł i którego chciał szpiegować :D. A tak poszczekiwali podobni tobie jak to jeszcze na tym Huawei zarobi a Google straci bo Chiniole zrobią sobie własne usługi, system i w ogóle. Tymczasem kwiczą a ten ich Harmony OS skończy jak Symbian.

  Za ostatni zaś wybryk Huaweia (system do rozpoznawania Ujgurów przez kamery monitoringu), powinien być dożywotni ban w całym cywilizowanym świecie. Z bandytami oraz ich pachołkami nie powinno się robić żadnych dealów.

 • bogymen

  Wszyscy, czyli tacy ignoranci, jak Ty i ewentualnie ludzie, którzy mają na bakier z technologią. Reszta doskonale wie z jakiego powodu jest taki stan rzeczy.

 • Paweln

  I bardzo dobrze. Europejczyk kupujący telefon z bandyckiego państwa jest jak Żyd kupujący od nazisty. Kupują tanie chińskie zabaweczki myśląc, że są tacy sprytni, oszczędni i zaradni a w rzeczywistości dokładają się do zamordyzmu w Chinach i ekonomicznego upadku w Europie.

  • bogymen

   Europa sama skazała się na upadek pod tym względem dawno temu nie inwestując w technologie i korzystając z propozycji właśnie Chin i USA robiąc to w pełni świadomie więc nie wyjeżdżaj z takimi śmiesznymi argumentami jakoby to Ci pierwsi byli temu winne. Konsumenci zawsze będą cenić sobie stosunek ceny do jakości i jeśli świat ma się niejako uniezależnić od Chin (co byłoby dość mądrym posunięciem, szczególnie dla Europy) to niech tworzą technologie, które faktycznie mają konkurować z tym mocarstwem a nie po pierwsze sztucznie zawyżają ceny swoich rozwiązań na tle konkurencji a po drugie spowalniają rozwój technologiczny tychże firm!

   • Paweln

    Wręcz przeciwnie. Nowoczesne technologie to głównie domena Europejczyków, Amerykanów, Japończyków i trochę Koreańczyków. Chińczycy zaś to zwykli złodzieje patentów. Nie było żadnego zaniechania inwestowania w technologie. Popełniono inny błąd – pokazano Chińczykom technologię by mogli taniej produkować sprzęt dla Zachodu. Ci zaś z jednej strony produkowali a z drugiej na potęgę kopiowali (łamiąc prawa patentowe) zachodnie rozwiązania. I dalej Zachód ma przewagę czego przykładem jest właśnie Huawei – bez zachodniej technologii leżą i kwiczą bo potrafią tylko składać zabawki ale nie je tworzyć. Odcięci od technologii i zaawansowanych podzespołów okazali się kolejną chińską manufakturą.

    Głupota wynika z biedy. Bieda generuje głupotę a głupota biedę. Takie Xiaomi czy Huawei nigdy tak naprawdę nie osiągnęło większego sukcesu w USA bo Amerykanie wolą droższego ale własnego Appla. Biedak nie myśli czy kiełbasa powstała ze świni trzymanej w przyzwoitych warunkach i zabijanej humanitarnie czy też ze zwierzęcia na wymarciu, żywcem oparzanego wrzątkiem i zabijanym na raty. Liczy się cena. On to nazywa sprytem. Ja głupotą.

 • ipkis

  No tak bo 5G jest takie popularne na całym świecie…


reklama