, Huawei Newsy Telefony

Xiaomi/Oppo/Honor P50 i Mate 50 Pro? Ta plotka sugeruje radykalne rozwiązanie! (Huawei zaprzecza)

Huawei Mate 40 Pro/fot. gsmManiaK.pl

Huawei Mate 40 Pro/fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Pawel Zur

  Ale dziwny ten Huawei czemu nie skopiują androida i tych wszystkich aplikacji od Google co im zabronili

 • obiektywny74

  Jakie rozwiązania kradną obecnie Chińczycy? Kogo podrabia Huawei czy Xiaomi? Wszyscy producenci, łącznie z tymi niechińskimi, bazują na amerykańskiej technologii. Ich też należy zbanować. Chiny to już nie ten sam kraj co kiedyś. Technologicznie w wielu dziedzinach zaczynają wyprzedzać Zachód. Dodatkowo większość tej zachodniej technologii jest wytwarzana w Chinach. Wykorzystywanie taniej, chińskiej siły roboczej i zarabianie przez to niewyobrażalnych pieniędzy jest OK a legalne wykorzystywanie amerykańskiej technologii już nie? Nie słyszałem też jakoś, aby firmom zachodnim przy zarabianiu kasy przeszkadzał komunizm czy wyzysk pracowników. Hipokryzja i podwójne standardy.

 • marian szarf

  Artykulik powstał dla kromki chleba. Clik,clik…..

 • obiektywny74

  „Oppo ma swojego rozwijanego smartfona i również niezłe możliwości fotograficzne, a do tego niedawno oficjalnie połączyło siły z Xiaomi.”

  A nie z OnePlus?

  • T.

   Oppo i OnePlus od zawsze byli wlasnoscia tej samej firmy, wiec nie bylo czego laczyc bo zawsze bylo polaczone.

   Ale faktem jest , jesli Xiaomi i Oppo polaczylo sily , to bylo o tym glosno i na pewno jest cala masa artykulow o tym. Bez watpienia to hit stycznia i caly swiat technologiczny to komentuje.

   Trzeba wrocic do artykulow Konrada Bartnika na ten temat. Na pewno splodzil nie jeden na ten temat.

   • obiektywny74

    Wiem, ale mimo wszystko wydaje mi się, że to pomyłka i chodzi o ten fakt:
    https://www….ny-rozwoj/
    O łączeniu sił przez Oppo i Xiaomi nie słyszałem, co nie znaczy, że nie nawiązali jakiejś współpracy. Wypadałoby napisać o tym 1-2 zdania. Zwykle są podlinkowane artykuły dotyczące kwestii poruszanej w artykule. Tutaj tego brak.

    • T.

     Coz moze to tylko „fakt prasowy” Konrada Bartnika. Nie znalazlem nigdzie informacji potwierdzajacej tego „faktu prasowego”.


reklama