, Newsy Telefony Vivo

Z takim aparatem na koniec świata! Vivo X60 Pro+ robi jedne z najpiękniejszych zdjęć – zobacz sam

fot. producenta

fot. producenta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Savior PL

  Widać że zdjęcia kolorowane w postprodukcji… Dużo kolorów (nienaturalnych), trochę za cukierkowo to wygląda, ale jak ktoś lubi… Iphone 12 pro robi lepsze, a dodatkowo tryb ProRAW niszczy wszystko. Na zdjęciach w jaskini piękna akwarela, duzo szumu… Nie wiem czym się tu podniecać.

 • Adam Filip91

  Znając BBK wycenia to na 4000 PLN 😀

 • goatrip69

  Optyka zeiss czy też zaaprobowana przez zeiss?

 • Macio

  Typowy Kowalski co to umie tylko kliknac w spust migawki bedzie zachwycony. Lightroom robi robote, i nawet z gownianych zdjec i scenerii mozna wyciagnac bardzo duzo, np ze zwyklego zdjecia z okna -> https://uplo…f41657.jpg

  • sproket59

   No chyba idea telefono-aparatu na tym polega żeby kliknąć i być zadowolonym jeżeli ktoś chce się umartwiać ustawieniami i kombinować to proszę bardzo, sam mam P20pro i często się bawię zdjęciami ale jak mam czas natomiast, jak potrzebuję zrobić dobre zdjęcie to nie muszę wyciągać foto-obiektywu światłomierza itd.

   • Macio

    W dzisiejszych czasach jest to bardziej aparato-telefon, to raz. Dwa kazdy producent gra aparatem, jest to chyba najwazniejsza funkcja i kazdy typowy konsument zapyta „a robi dobre zdjecia”, lecz pozniej sie okazuje, ze jednak tak rozowo nie jest, wlasnie przez takie zdjecia reklamowe, moze i zrobione telefonem, ale obrobione na kazdy sposob 🙂 a pozniej ludzie placza, ze mial robic takie piekne zdj a tu jednak jakby gorzej

    • sproket59

     Zdjęcia reklamowe zdjęć robionych na telefonie nigdy nie oddadzą wierności i oryginalności bezpośredniego obrazu i każdy posiadający minimum wiedzy na ten temat o tym wie. Różnice są widoczne również na telefonach leżących koło siebie z podobnymi zdjęciami, ocena jednak należy do użytkownika (o gustach się nie dyskutuje) dla jednego zdjęcie robione np. z HDR+ będzie piękne i kolorowe a dla drugiego przebarwione i szcztuczne, inny pokaże zdjęcie robione dobrej klasy lustrzanką będące odzwierciedleniem oryginalności naturalności przejawem kunsztu fotograficznego a zaraz potem usłyszy, że mój telefon robi ładniejsze i jest mniejszy lżejszy itd itp. Prawda jest taka, że wszystko zależy co kogo interesuje.

 • WhoCares

  Edytowane w Lightroom.

 • https://google.pl Prawda jest taka, że

  Zamietli konkurencję pod karimatę 🥂

 • rajski

  A za miesiąc, dwa ktoś sie wygada, że te zdjęcia były zrobione lustrzanką, a nie smartfonem. Były już kiedyś takie przypadki :).


reklama