, Newsy Telefony Vivo

Zeiss, skóra i komóra. Oto imponująca bestia ze Snapdragonem 888 i interesującym aparatem

Vivo X60 Pro+/fot. GSMarena

Vivo X60 Pro+/fot. GSMarena

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Savior PL

  Tylko, że czasy sie zmieniły i zarobki tak samo. Jakieś kilka lat temu, gdy smartfon kosztował 3500zl, to też mało kogo było na niego stać, ale dzisiaj smartfony za 4.5-5k jednak ludzie kupują, bo i zarabiają więcej. Pokazują to zresztą statystyki sprzedaży, więc nie do końca jest tak, że dzisiaj flagowce kupuje tylko garstka. Ludzie są coraz to bardziej wymagający i wielu ma takie samo podejście jak ja, czyli wolą wyłożyć za telefon więcej, ale korzystać z niego przez kilka dobrych lat niż co rok lub dwa zmieniać średniaka na średniaka, to już nie te czasy. Dzisiaj jest właśnie na odwrót. Tanie telefony kupuje garstka, która korzysta z tel. do rozmów i wysłania sms’a raz w tygodniu, ale młode pokolenie i ludzie, którzy traktują smartfon jako narzędzie pracy jednak wolą mieć coś bardziej porządnego.

 • Pro Hejter

  I tak bym nie brał, nawet jak by był dostępny w PL. Ponad 3 tysie (po doliczeniu podatków) za chińczyka to lekka przesada. Za tą cenę kupię zeszłorocznego flaga od Samsunga i mam pewność, że kupuję tel dobrej jakości, a nie jakiś chiński badziew, bo z tymi chińczykami to różnie bywa. Ten Vivo to w ogóle ma serwis w PL…?

 • Savior PL

  Jak chcą zdobyć rozpoznawalność, to już dawno powinni u nas wprowadzić do sprzedaży flagowce, bo co oni chcą ugrać jakimiś średniakami, których u nas jest na pęczki? Gdybym chciał średniaka, to kupiłbym coś od Samsunga, Sony, LG ewentualnie Xiaomi lub Huawei.. Średniakami, to oni nie zaimponują. Dopóki nie wprowadzą flagowców na nasz rynek, to ciągle będą jakimś tam podrzędnym graczem w świecie smartfonów w naszym kraju i zainteresowanie będzie mizerne. Gdyby Oppo wprowadziło do sprzedaży find x3 Pro, a vivo X60 pro+, to założę się o wszystkie pieniądze, że znalazły by rzesze fanów znudzonych pazernością Apple’a, czy Samsunga… Tymczasem takie sztandarowe smartfony pozostają u nas tylko ciekawostką i nic więcej, a szkoda.

  • Samuel

   +1, od kiedy odszedł huawei rynek telefonów bezkompromisowych bardzo schudł i przydała by się konkurencja dla flagowców Samsunga i Apple bo te telefony są wybierane przez to że są najłatwiej dostępne…


reklama