Do smartfona Galaxy Z Fold 2 trafia właśnie aktualizacja OneUI 3.0 oparta na Androidzie 11. Mogą cieszyć się nią już użytkownicy w Korei i Niemczech, a już niebawem zawita ona i do reszty użytkowników w Europie.
Samsung pod koniec zeszłego roku wprowadził dla Galaxy Z Fold 2 aktualizację beta i zapowiedział, że w styczniu właściciele smartfona otrzymają wyczekiwaną stabilną aktualizację. Jak się okazuje, producent nie rzucił słów na wiatr, a OneUI 3.0 trafia dziś do użytkowników w Korei Południowej i Niemczech.
Dla właścicieli niemieckich Foldów dostępne jest oprogramowanie o numerze F916BXXU1CTLL, zaś do Korei trafia oprogramowanie F916NKSU1BTLL. Obie wersje zawierają również poprawki zabezpieczeń Androida ze stycznia 2021.
Ze względu na to, że aktualizacja trafiła już do Europy, z pewnością już niebawem pojawi się także w naszym kraju. W Polsce właściciele Galaxy Z Folda 2 będą musieli poczekać jeszcze najpewniej kilka dni. Możesz sprawdzić, czy aktualizacja jest już dostępna, klikając w menu Ustawienia, a następnie wybierając opcję Aktualizacja oprogramowania.
Oto część nowości, które trafią do użytkowników One UI 3.0 :
O wszystkich zmianach przeczytasz tutaj:
https://www.gsmmaniak.pl/1171396/zmiany-one-ui-3-smartfony-samsunga/
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Google Pixel 11 ma być pierwszym telefonem na świecie, który zaoferuje użytkownikom procesor wykonany w…
Jeden z najlepszych aparatów w smartfonie, godny nawet legendarnych modeli Huawei. To tego specyfikacja z…
Casio G-Shock GA2100 w nowej edycji wygląda jak wizja przyszłości z czasów lat 50'. Zegarek…
Decarnation to niepozorny, a jednocześnie przyzwoity klon Silent Hill. Produkcja trafiła na ofertę specjalną na…
Możemy spodziewać się dwóch kolejnych ciekawych urządzeń producenta. Mowa o dwóch smartfonach, z których każdy…
Zaprezentowany w listopadzie 2025 roku Huawei Mate 80 nadal cieszy się imponującą popularnością. Chętnych znalazło…