, Newsy Samsung Telefony

Samsung zapewnia: pogłoski o śmierci tej legendarnej serii są mocno przesadzone

Samsung Galaxy Note10+ vs Samsung Galaxy Note20 Ultra / fot. gsmManiaK.pl

Samsung Galaxy Note10+ vs Samsung Galaxy Note20 Ultra / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • 👽Alien 🛸

  Za chwilę pszczelarz napisze, że jednak serii Note już nie będzie. Będzie miał dużo odsłon i komentarzy bo o to mu chodzi. Największy plotkarz na największym plotkarskim portalu. W tą stronę to zmierza z roku na rok.

  • Robert K.

   Prawda.

 • jotek44

  Note 21 prawdopodobnie ukaże się w sierpniu 2021 a więc pod koniec lata a nie na jesieni. W takim układzie w drugiej połowie roku premiery nowych Samsungów nie będą ze sobą konkurowały.

 • jotek44

  To obala mit o wiarygodności informacji pochodzących od wszelkiej maści leaksterów pokroju IceUniverse. Powoływanie się na ich rzekomo „niezawodne” przecieki, to wierzenie w zwykłe fale newsy.

  • bogymen

   Każdy kto ma chociaż trochę rozumu do każdej plotki podchodzić powinien ze sporym dystansem. Natomiast w tych plotkach o porzuceniu serii note przez samsunga jest ziarno prawdy, bo faktycznie do tego dojdzie tyle tylko, że jeszcze nie w przyszłym roku a prawdopodobnie w 2022 co spowoduje, że dotychczasowa seria note scali się ze składanymi urządzeniami i te zaoferują to co obecnie ma ta seria tylko w większym wydaniu (czytaj większym wyświetlaczu). Jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ seria S dogoniła rozmiarowo serię Note przez co ta druga przestała się wyróżniać, jak to było wcześniej więc połączenie rysika z dużą powierzchnią roboczą ekranu jest bardzo dobra.

   • Robert K.

    Też tak uważam, natomiast martwi mnie jedynie fakt, że Samsung po takiej operacji połączenia dwóch linii, wywinduje cenę do granic absurdu, na tą chwilę Note jest dostępny w miarę „normalnej ” cenie, gdzie Fold (bo myślę, że to ta seria stanie się Fold/Note) już kosztuje prawie dwa razy tyle, zatem po połączeniu w jedno urządzenie, może być kosmiczny skok ceny za taki luksus premium.

 • Acze

  To wy ciągle piszecie takie coś, ja słyszałem że note normalnie się pojawi, a te newsy o tym że ginie traktowałem jak plotki w gazecie dla kobiet przyjaciółka.

  Troche takie dziecko z ADHD z tymi newsami, nagada się nagada a potem dupa ;).


reklama