, Newsy Redmi Telefony Xiaomi

Jeśli Redmi 10 otrzyma taką specyfikację, będzie FATALNYM smartfonem

Xiaomi Redmi 9 / fot. producenta

Xiaomi Redmi 9 / fot. producenta

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • (robbo2k)

  Bo to Redmi 10A pewnie

 • Blef

  Nie twierdzę, że ma. Zrobili Note 9, Note 9S, Note 9 Pro, Note 9 5G, Note 9 Pro 5G, jeszcze jeden model z nieco niższej serii różnicy nie zrobi. Nie doszukiwałbym się przesadnej logiki w portfolio Xiaomi.

 • Blef

  Helio P35 sam w sobie nie jest zły, ale w Redmi procki zwykle dawali mocniejsze, niż stara gwardia typu LG/Sony.

 • Blef

  Dla mnie to wygląda na swoiste rozbudowanie rodziny Redmi. Tak jakby chcieli dać coś, co obecnie byłoby usytuowane pomiędzy Redmi 9C (9A) a Redmi 9.

 • LinekPark

  Mimo, iż mam Velveta, to niestety to drugie. LG miało swietną serię L przed laty. Jeszcze LG G2/G3 Mini były w miarę. Za to seria Q, czy G7 Fit/One były koszmarne. Opłaca się kupować flagowe G/V. Zwłaszcza kawałek czasu po premierze, na przecenach. Albo takie G4, G8s i Velveta(byłby G9ką bez zmiany nazwy), które od początku były solidnie wycenione. Lecz kupowanie budżetowców i średniaków przez ostatnie 5 albo więcej lat od nich to pomyłka.

  • Blef

   Nie wiem jak teraz, ale w czasach LG G7, którego kiedyś miałem, nakładka LG była dość wymagającym tworem. Na flagowcu chodziła bez zarzutu, ale czuć było, że najlżejsza nie jest i zawsze byłem ciekaw jakby działała na budżetowym sprzęcie ichniejszej serii K. Ogólnie budżetówce LG są fajnie wykonane, ale bałbym się czy soft ich nie zabije.

   • LinekPark

    LG w ostatnich 2 latach mocno odświeżyło nakładkę. Nawrowski, o ile nie jest specjalnie bardziej wiarygodny od reszty youtuberów, tak dobrze to wyjaśnił w jednej z recenzji, bodaj modelu G8s albo G8x. Nie pamiętam już, w którym.

    • Blef

     Wiem. LG było na tyle dobre, że na „starego” G7 ThinQ wydało Androida 10 wraz ze swoją najnowszą nakładką, znaną z modelu Velvet. Ja ten telefon nadal mam w zapasie i (pomimo rzecz jasna resetu do ustawień fabrycznych) ten system/nakładka nie wydają mi się na G7 jakoś zauważalnie lżejsze, niż poprzednia wersja LG UI. Stąd moje wątpliwości co do tego, jak to działa na słabszych konfiguracjach.

 • Mateusz Laszczka

  Raczej to drugie. 🙂


reklama