, Redmi Telefony Testy

Xiaomi Redmi 9 jest świetnym tanim smartfonem! (TEST)

Redmi 9 / fot. gsmManiaK.pl

Redmi 9 / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Stanisław Hryniewicz

  Szkoda że muszę znowu podawać(logować się)wszystkie swoje dane aby wyrazić swój pogląd na temat smartfonu który właśnie kupiłem i rozterek z zakupem związanych.
  Po przeczytaniu rzeczowego i fachowego artykułu(gratulacje dla autora)okazało się że kupiłem ładny i dobry smartfon,a ponadto podpierając się opinią autora będę mógł w pełni korzystać z jego możliwości.Dziękuję bardzo,opinia bardzo mi poprawiła humor.Nie stać mnie i nie potrzebuję tzw.flagowca ale okazuje się że za”nie wielkie „pieniądze można kupić coś”prawie”.

 • five_miles_out

  Zamówiłem ten smartfon w promocji w rtv euro agd. Wersja 4/64, kolor niebieski za 549 zł. Wersja 3/32 była o 50 zł tańsza, ale chyba warto dołożyć. Czekam na kuriera.

 • Q

  Pamiętam jak ten model był na promocji za 499zł wersja 3/32GB do 25 Wrzesnia tego roku,była to odpowiedz na promocje Samsunga A20S 499zł m21 899zł itd.
  Co do urządzenia test rzetelny, problematyczne jest to nagrzewanie z tyłu w lewym górnym rogu nie tylko grając w głupawe gry ale nawet na operze mini po chwili telefon jest ciepły,ekran niczym sie nie wyróżnia niby fullHD ale jakos tak tego „nie widać”.Należy też wspomniec o reklamach w interfejsie np wybiera czyszczenie aplikacje to wyskakuje na pol ekranu reklama jakies randki i inne bzdety-trzeba miec tego świadomość-zapłaciłes za smartfon mało -to sobie oglądaj reklamy.


reklama