, Newsy Qualcomm Telefony

Ten potężny procesor napędzi flagowce w 2021 roku: oto Qualcomm Snapdragon 888!

Qualcomm Snapdragon 888/ fot. Xiaomi

Qualcomm Snapdragon 888/ fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

  Zdaje się, że 875 to 888

 • Pawello

  MediaTek w swoich Dimensity, nawet tych podstawowych, już dawno zintegrował modem 5G w chip-ie. Szybko w porę Qualcomm 🙂

 • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

  Prędzej Disqus, który daje do akceptu komentarze bez konta 😉

 • 2115

  Obawiam się że Apple A15 ledwo dogoni 888, o zduszonym A14 nie wspominając 🤗

  • beaviss

   Cos więcej na ten temat bo widzialem sporo testów zagranicznych testerów i a14 jest bardzo dobry, myślę, że fajnie by było gdyby sd888 dogonił A14 , ale jak wiesz coś więcej dawaj linki do źródeł chętnie poczytam

   • 2115

    Powodów zduszenia A14 pod iPhony jest wiele. Ten sam procesor daje o 1/6 lepsze wyniki w iPadzie Air. Głównym powodem jest nagrzewanie się A14. iPad ma większą powierzchnię, więc ciepło lepiej się uwalnia, ale na potrzeby iPhona trzeba było zdusić. A14 wypada też gorzej w ciągłym teście wydajnościowym niż SD865+ i ogólnie wyniki A14 są bliższe 865+ niż 888. Ciekawe czy to wina rdzeni?

    • beaviss

     A14 w teście geekbench 5 singlecore osiąga rekordowe 1500/1600 punktów natomiast w multiCore zależnie od temperatury od 3500 do 4200 punktów, więc cpu jest świetne, wiadomo, że wrast że wzrostem wydajności, małej obudowy i brak dobrego chłodzenia throttling bedzie coraz większy we wszystkich jednostkach, na tą chwilę cpu z A14 biję wszystkie jednostki konkurencji, co będzie w nowym roku to się okaże. Tu jest fajny test co nowy A14 potrafi.
     https://www….-12-review

     • 2115

      Geekbench w porównaniu do AnTuTu jest suchym testem, testuje się tylko potencjalną wydajność samego procesora, więc uzyskany wynik ma się nijak do tego, czego można doświadczyć w użytkowaniu w porównaniu do wyniku z AnTuTu gdzie na wynik wpływa cały telefon, każdy komponent, ekran, bateria, ram itd. Także nic ci nie daje wynik z Geekbench jak ani w iPadzie, ani w iPhonie nie osiągniesz tej wydajności bo inne komponenty nie są pod nią zoptymalizowane.

   • Hub

    Dokaldnie tak jak mowisz


reklama