, Newsy Nokia Telefony

Mój technologiczny zwrot roku to Nokia 9.3 PureView, czyli flagowiec, którego bez końca opóźniają

Nokia 9.3 PureView/fot. Abraham Pratomo

Nokia 9.3 PureView/fot. Abraham Pratomo

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Xerden

  Naprawdę chciałbym wiedzieć czy ten trzeci przycisk po drugiej stronie tel. Jest blokadą czy aparatem :S

  • Blef

   Na 99% będzie służył do uruchamiania Asystenta Google. Wiele smartfonów go ma dokładnie w tym samym miejscu.

  • Robert K.

   Nokia, tak, jak i Sony wyposażali swoje urządzenia w fizyczny przycisk aparatu, ale umiejscowienie nie pasuje, więc raczej Blef może mieć tutaj rację.

 • Robert K.

  Opóźnienie, które może przynieść rozczarowanie Nokią 9.3 PureView, ale z drugiej strony, jeśli dwu, trzymiesięczne opóźnienie od daty prezentacji tego modelu przyniesie wyeliminowanie potencjalnych błędów oprogramowania, specyfikacji, to dlaczego nie. Niech wypuszczą tą Nokię później, ale żeby nie była właśnie rozczarowaniem, bo Nokia potrafi zaskoczyć w obie strony. Jeśli naprawdę będzie to flagowiec z krwi i kości, to przez zamknięcie serii Note, oraz ze względu na dziwaczne proporcje ekranu w Sony, będę rozważał zakup tej Nokii.
  Pamiętam pierwszą moją Nokię, była to Nokia 3330, potem poszło lawinowo.

  • LinekPark

   Obecnie to syf. Zero optymalizacji u nich. Mimo szybkich aktualizacji zabezpieczeń, wolno aktualizują androida. Parametry i braki mają niegodne cen wywoławczych. Nokia 8.3 to model wart na obecny moment 1099 może. Wyszedł z opóźnieniem i nic nie poprawili. Ba, dowalili cenę 2999, z którą ten sprzęt to złom.

   • Robert K.

    Szczerze mówiąc, nie mam doświadczenia z Nokią od mojej ostatniej Nokii Lumii 930, dosłownie ostatniej, bo następny model, to już był Microsoft Lumia, bodajże.
    Czyli tak naprawdę z tamtej starej firmy została tylko nazwa Nokia?
    Jestem trochę zawiedzony takim stosunkiem firmy do produktu. Muszę się zgodzić, że brak wsparcia, tak wczesne porzucenie urządzenia, nie wygląda dobrze. Cóż sentyment do marki jest, szkoda, że ta Nokia, to nie tamta Nokia.


reklama