, Artykuły Telefony Vivo Akcja partnerska

Smartfon z gimbalem to świetna sprawa (sprawdzam vivo X51 5G)!

vivo X51 5G / fot. gsmManiaK.pl

vivo X51 5G / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Tadeusz Polar

  mimo wszystko lepiej kupic Huawei P30 Pro + gimball. Wyjdzie taniej a będzie lepiej i bardziej profesjonalnie.

  (ktoś kto kreci vlogi na YouTube, nie robi tego raczej z partyzanta).

  • Alex

   P30 Pro kręci słabe filmy. Do vlogów to iPhone (najlepsze filmy kręci) potem Samsung i Google Pixel. Najnowszy Mate 40 Pro kręci bardzo słabe filmy szczególnie jeśli mówimy o stabilizacji. Note 20 Ultra jak i najnowsze oraz zeszłoroczne iPhone czy też Pixel 5 kręcą o niebo lepsze filmy od Huawei. Huawei nigdy nie słynęło z dobrych filmów. Co innego jeśli mówimy o nocnych fotach. Tutaj Huawei rządził. Tylko już też nie rządzi bo konkurencja dogonila Huawei w nocnej fotografii. Jeśli miałbym wybrać pomiędzy tym VIVO a Huawei w kwestii wideo to VIVO wygrywa. Stabilizacja jest tu dobra. Ale gdyby mi zależało na filmach to brakbym iPhone Samsunga lub Pixel. Ta trójka jest lepsza.

   • Sebastian M

    Jeszcze nie pojawił się taki iPhone by kręcił najlepsze filmy. No ale dla fana Apple, iPhone ma wszystko najlepsze, standard 😂

    • Alex

     Że niby ja fan Apple? To żeś mnie teraz rozwalił 😁😁😁 Ja nie cierpię iPhone. Nie wytrzymał bym 5 minut z nim. Mam iPada od kilku lat i więcej produktów Apple nie kupię bo nie są dla mnie. Ale nie zmienia to faktu, że kręcą najlepsze filmy na rynku. I jeśli komuś zależy na filmach to iPhone pod tym względem najlepszy. Stabilizacja, kolorystyka a tam gdzie brakuje światła to już w ogóle. Niestety ale taka prawda. Huawei wysiada przy iPhone pod tym względem.

    • LinekPark

     Akurat czysto obiektywnie, to iPhone od dawna wyznacza jakość video w smartfonach.

     • Sebastian M

      Miałeś kiedys iPhona?? Mój ostatni to xs max. Choćby ze względu na jakość zdjęć i wideo zrezygnowałem z tego telefonu jak i iPhona. Tel z Androidem są rok przed iphonami.

 • DonVitoLDZ

  Następny sponsorowany, jakoś poprzednik 4 liter nie urywał…

 • DonVitoLDZ

  Następny sponsorowany… jakoś w poprzedniku aż tak to 4 liter nie urywało, Swoją drogą ciekawe że ostatnio pod sponsorowanymi nikt się podpisuje? To teraz już gotowce dostajecie tylko do wklejenia?


reklama