, Newsy Samsung Telefony

Samsung się wygadał! W planach jest opłacalny Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note10+ vs Samsung Galaxy Note20 Ultra / fot. gsmManiaK.pl

Samsung Galaxy Note10+ vs Samsung Galaxy Note20 Ultra / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Robert K.

  Przewidywałem ten krok ze strony Samsunga po tym, jak na światło dzienne wpłynęły informacje o pojawieniu się SGS 20FE, było to dość logiczne, że po takiej wtopie z E990, będą chcieli zrehabilitować się świetna specyfikacją.
  Przyznam, że mnie również podoba się ten pomysł, Moniko. 😊

 • jotek44

  Zmiana na stanowisku prezesa najwyraźniej zaszkodziła Samsungowi ! Wydawanie czwartej wersji (FE) flagowców z serii S i Note dowodzi, że rozdrabnianie sztandarowych linii nie przynosi oczekiwanych korzyści. Wcześniejsza zasada „jeden, ale dobry” była bardziej skuteczna i nie generowała dodatkowych kosztów. Historia globalnego modelu Note 20 Ultra z Exynosem 990 dowodzi, że nowy prezes nie ma dobrego wyczucia rynku. Ojciec był mądrzejszy.

  • bogymen

   W tym roku samsung wypuszczając swoje flagowce z linii s20 i note20 z niedopracowanymi procesorami i innymi problemami trapiącymi te serie, jak sam trafnie stwierdziłeś pod wpływem fali narzekań i krytyki, jaka na nich spadła itd. został niejako zmuszony do wypuszczenia edycji FE swoich flagowców aby właśnie wkupić się w łaski swoich użytkowników – tych bardziej świadomych tego co kupują a nie naiwniaków, którzy patrzą jedynie na logo. Ludzie zauważyli, jak producent sobie z nimi pogrywa i stanął przy ścianie także te modele z dopiskiem FE wygenerować mogą dodatkowe zyski i poprawić nieco wyniki sprzedaży co aktualnie się dzieje, bo model s20FE w Europie można nazwać skucesem. Moim zdaniem zakładając, że producent wyciągnie pewne wnioski i wypuści bardziej dopracowane flagowce w przyszłym roku a także wyceni je odpowiednio a nie kosmicznie, jak miało to obecnie w roku aktualnym to takie modele, jak s20FE mogą być już zbędne.

   • jotek44

    Włsśnie, chodzi o to, by Samsung uczył się na błędach i wyciągał właściwe wnioski z nietrafionych decyzji. Słuchanie opinii użytkowników, to najlepszy sposób na unikanie kosztownych błędów. Teraz kontynuując produkcję Note 20 Ultra powinni montować wyłącznie Snapdragona 865+ i sprzedawać go w niższej cenie. Jestem pewien, że zainteresowanie tym modelem znacznie by wzrosło. To świetny smartfon, ale nie z Exynosem.


reklama