Zapewne zapoznaliście się w ostatnim czasie z niemiłą informacją dla posiadaczy jedynego na świecie smartfona wyposażonego w kontroler do gier – Xperia Play – który nie otrzyma oficjalnej aktualizacji do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, czy z materiałem wideo na temat funkcjonowania systemu na Xperii S. Jednak dzień dzisiejszy przynosi nowe wieści w sprawie wdrażania aktualizacji, tym razem dla posiadaczy Xperia Arc oraz Neo.
Według informacji, jakie możemy znaleźć na łamach serwisu xperiablog oraz sonymobile, koncern ruszył z oficjalnym procesem wdrażania Androida 4.0.4 Ice Cream Sandwich dla kolejnych smartfonow z rodziny Xperia 2011. Wśród „wybrańców” znalazła się Xperia Arc oraz Xperia Neo. Sam system oparty jest o jądro 2.6.32. Jeżeli, posiadacie model Arc polecam sprawdzić swój SI-number, gdyż nie wszystkie słuchawki otrzymały oficjalną aktualizację do Androida ICS. Możecie to uczynić, odwiedzając ten link. Analogicznie ma się sytuacja do Xperii Neo.
Jeżeli SI-number znajduje się na podanych listach, możecie śmiało podpinać swoje terminale do komputera oraz za pośrednictwem aplikacji PC Companion lub Bridge (w przypadku komputerów Mac) zaktualizować telefon zgodnie z zaleceniami jakie pojawią się na ekranie komputera.
źródło: xperiablog, sonymobile
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
realme 16T nareszcie debiutuje oficjalnie w niskiej cenie, a ja zastanawiam się, czy to przypadkiem…
Serwis CarNewsChina opisuje dość niecodzienny - i raczej mało przyjemny - incydent z udziałem Denza…
Xiaomi 17 Max zadebiutował oficjalnie i moim zdaniem to najfajniejszy telefon tego producenta od dawna.…
Czy kilkumiesięczny smartfon ze średniej półki może stanieć o ponad 1/5? Przypadek atrakcyjnego Redmi Note…
Dziś mam dla Ciebie najlepszą moim zdaniem odpowiedź na kluczowe dla wielu ManiaKów pytanie: jaki…
Metro 2033 Redux to jeden z najlepszych postapokaliptycznych FPS na rynku. Odświeżona wersja gry nawet…