, Huawei Promocje Telefony

Promocja-sztos! Huawei P30 Lite w mocniejszej wersji (6/256 GB) w wybitnej cenie

Huawei P30 Lite / fot. gsmManiaK.pl

Huawei P30 Lite / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jakiś Chłop

  Niestety posiadam ten telefon i jest słaby, częste małe zawieszki, czytnik palca aż za często nie odczytuje, 3 aparaty a zdjęcia gorsze niż moim wcześniejszym w P10 lite. Długie łączenie z WiFi. Nieraz się zdarza że przeglądarka się zawiesi. Serdecznie NIE Polecam

  • Kamilotn

   Też jestem w posiadaniu tego modelu, ale nie mogę potwierdzić tych słów. Z telefonu jestem zadowolony.

 • Mirek P’k

  Lepiej dołożyć kilka złotych i kupić nova 5t z kirinem 980 i fajnym aparatem.

 • WilgotnaMortadela007

  widac slabo schodzi skoro musza promocje zrobic zeby wypchnac te lezaki magazynowe. Dla mnie takie promocje to wyrazny sygnal ze model sie sam nie broni i trzeba dawac upustu aby pies z kulawa noga wogole na to spojrzal.

  • Mirek P’k

   Ostatnio była promocja na Apple xr. Słabo schodzi taki odgrzewany kotlet więc Apple robi promocje? Promocja jest na chleb w markecie więc nie kupujesz bo jakiś słaby ten chleb? Nacztales się, na oglądałeś i sprzęt z huawej to szmelc, kupa, szit.. Włącz myślenie, wyłącz tv.

   • WilgotnaMortadela007

    Jeśli chleb jest dzisiejszy i jest promocja wówczas możemy mówić o faktycznej promocji, ale jeśli promowany jest model z pierwszego kwartału zeszłego roku to oznacza że model ten jest na tyle słaby że się nie sprzedał i gdzieś trzeba upłynnić te leżaki magazynowe.
    W przypadku Apple jest podobnie. Producent przestrzelił z ceną i się nie sprzedało to trzeba to puścić taniej żeby jakiś jeleń to kupił.

  • Kamilotn

   Nie do końca. Wersja 6/256 jest dość nowa, po pojawiła się kilkanaście miesięcy po pierwotnej 4/128. Więc kto chciał, to zdążył już nabyć pierwszą odmianę tego modelu.


reklama