, Microsoft Newsy Telefony

Surface Duo to koszmarnie spasowany smartfon. „To sprzęt za 300 dolarów, nie 1300”

fot. Microsoft

fot. Microsoft

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Alex

  Akurat wykonanie surface phone jest na wysokim poziomie. Natomiast jako całokształt to jest to bardzo słaby składak. Aparat beznadzieja, bateria słaba mnóstwo braków i strasznie działające oprogramowanie. Ten telefon moim zdaniem w takim wydaniu nie powinien trafić do sprzedaży jeszcze za tyle kasy. Ciekawy pomysł ale nie w tym wykonaniu. Jest za dużo braków jak na tę cenę.

  • https://opowiadaniarafala.blogspot.com rafal06

   Spokojnie, to dopiero pierwsza wersja. Tak jak w przypadku Galaxy Folda, pewnie rozwiążą większość problemów w drugiej wersji.

   • Alex

    Tylko Microsoft miał rok żeby dopracować ten sprzęt. Zastanawiam się co oni robili w ciągu tego roku? Żeby nie móc dopracować softu w ciągu roku? Nie uważasz że to słabe? To jest właśnie cały Microsoft i jego podejście. Windows Phone tak samo traktowali.

   • Jarosław Pierzecki

    Tylko co z tego , ze to pierwsza wersja? Nie ma tam ani grama technologi, która by raczkowała jak to ma miejsce w przypadku elastycznych wyświetlaczy aby cos usprawiedliwiać pierwsza wersja.Ot zwykly skladany telefon tylko duży.

 • regoat

  Czyli oceniasz cały model na podstawie paru tweetów ewidentnie jakichś uszkodzony lub wybrakowanych modeli bo we wszystkich testach jaki są dostępne wszyscy podkreślania właśnie najwyższą jakość wykonania. Jaki jest cal pisania takich kłamliwych artykułów ? Żeby wysyłasz lawinę głupich trolowatych komentarzy?

 • Waldemar

  Cóż…można tylko skomentować to tak: autor chyba prowadzi jakąś niezrozumiałą wojenkę z MS pisząc skrajnie tendencyjny artykuł niemający nic wspólnego z dziennikarstwem. Dlaczego? Jeżeli miał powstać obiektywny artykuł o jakości wykonania, to należało dodać cytaty i linki z dziesiątków testów, w których wszyscy mówią jedno – jakość wykonania jest najwyższej klasy. A tak co? Portal po równi pochyłej stacza się w kierunku Super Expressu. Ale może rak ma być? Trzeba szokować, bo najważniejsze się „odsłony”?

  • regoat

   Dokładnie

 • lanister

  W dodatku działa fatalnie..


reklama