, Microsoft Newsy Telefony

Słyszeliście wystrzał? To Microsoft właśnie zabił Surface Duo kiepską specyfikacją

Surface Duo 02

fot. Microsoft

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • uwolnicbarabasza

  Po pierwsze, ten telefon jest strasznie cieńki i był projektowany pod snapa 845/855, a użycie 865 sprawiło by, że urządzenie grzałoby się jak szalone.
  Po drugie. To urządzenie z zeszłoroczną specfikacją,bo miało wyjść rok temu, ale z Windowsem na pokładzie. Teraz powinno się je traktować jako telefon koncepcyjny, aniżeli pełnoprawny produkt dla konsumenta do którego nigdy nie był kierowany.
  Po trzecie, wieszanie psów na sprzęcie którego nie widziało się na oczy i o którym na znamy wiele szczegółów to strasznie durne podejśce, nieprawdaż?

 • Dawid Ksol

  A czego Microsoft nie zabił mieli gry ekskluzywne na Xbox przyszli nowi i nie ma gier. Na PS3 online za darmo. Ale MS pokazał że za to będzie brało się dodatkowe pieniądze. Na Ps4 musimy płacić automatycznie online. Dziękujemy Microsoft jesteś taki kochany i super że swoimi abonamentami i subskrypcjami dożywotnimi. Dziękuję….postoje.

 • bobok

  Pierwsze primo to Snapdragon 855 który moim zdaniem jes tutaj świetnym wyborem. Niewiele wolniejszy niż 865, a sporo tańszy (co pewnie odczujemy na portfelu).
  Drugie primo – 6GB RAM, może nie jest to szaleńcza ilość, ale realnie komu potrzeba więcej? Mam S10 z 8GB i jakbym nie próbował, to nie idzie przekroczyć zużycia pamięci na poziomie 5.5GB, ba, żadko kiedy jest więcej niż 4.7GB.
  Te wszystkie telefony z 12GB i więcej to zwykłe cyferki dla napalonych ludzi, którzy nie ogarniają, że powyżej pewnej granicy na telefonie nie ma to różnicy innej niż dodatkowe pieniądze jakie producent życzy sobie za sprzęt.
  Realnie jedyne do czego można się tutaj przyczepić to bateria, bo faktycznie patrząc na to urządzenie, będzie ona mocno słaba.

 • filmokk

  .Oglądaj Hit!

  Czy widziałes już Sala samobójców. Hejter 2020

  filmvod.pl

  Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online!
  Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem

 • Will5on 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

  Panowie, robimy zrzutkę na prostytutkę dla Bartnika.
  Koleś jest ewidentnie niedoyebany i trzeba mu pomóc

 • orak

  Idiotyczny tytuł

 • DubSon

  #bartnik znowu błysnął

  • asil.lux

   …swoją inteligencją na poziomie pierwszoklasisty

   • Marcel

    Raczej przedszkolaka…

 • filmo

  ‚Oglądaj Hit- 365 Dni (2020) oraz inne filmy/seriale

  filmvod.pl
  ===========================
  Nowa strona z filmami o jaką teraz ciężko.
  Wejdź zapisz sie i oglądaj same nowości 🙂

 • Arek Gracz

  Kto wymyśla te absurdalne nagłówki?
  Najpierw przetestujcie a potem mieszajcie z błotem.

 • DM

  Mam Pixela 2XL z Snapem 835 + 4GB ramu od 2 lat. Z kazda duza aktualizacja telefon dziala lepiej, a jeszcze jedna przede mna.

  Wiec nie rozumiem stwierdzenia: „Wierzę, że Microsoft zadba o optymalizację oprogramowania i nie zapcha go niepotrzebnymi aplikacjami, ale mimo wszystko to nie jest RAM, który wystarczy na kilka lat pracy po większych aktualizacjach.”

  Dlaczego cos z gory zakładacie i robicie smartfon master race? Po co?


reklama