, Słuchawki Sony Testy

Test Sony WF-1000XM3: japońskie słuchawki True Wireless ciągle w pierwszej lidze?

Sony WF-1000XM3 / fot. techManiaK

Sony WF-1000XM3 / fot. techManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mariusz Kwiecień

  Promka -50zł na Media Expert!! SONY WF-1000XM3 ➡
  https://tiny.pl/7kv67

 • Wikli

  W tej cenie bardziej podobają mi się Philipsy Actionfit TAST702BK. Są mega wygodne (a testowałem wiele modeli słuchawek TWS i ciężko było znaleźć model odpowiadający na moje wymagania), oferują dobry dźwięk i etui ma funkcję czyszczenia UV.

 • Mexico

  Problem z pchełkami jest taki, że nie są dla każdego. Zależało mi bardzo na ANC i testowałem nawet różne modele, ale zazwyczaj były niewygodne albo ANC nie dzialało tak jakbym sobie tego życzył. Dlatego byłem zmuszony kupić klasyczne nauszne słuchawki i w sumie jestem zadowolony. Gdyby ktoś szukał słuchawek z dobrze działjącym ANC, ale nie dokonałowych to polecam Philipsa TAPH805.

 • Kamil Kolontaj

  Będzie może test słuchawek Edifier X3 lub Qcy T1x (modele z aptx)?

  • https://www.techmaniak.pl Grzegorz

   Hej, dzięki za podrzucenie tych modeli, zamówimy ten, który szybciej do nas dotrze 🙂

 • Alex

  Byłem bliski kupna tych słuchawek ale ostatecznie Galaxy Buds+ przekonały mnie mnogością funkcji w porównaniu do Soniaków. Ale przyznaje już miałem klikać „Kup Teraz” ale w ostatniej chwili zrezygnowałem i spojrzałem jeszcze na Buds+. NIE żałuję. Grają bardzo dobrze a z Soniakami wygrywają tym, że są mniejsze, bez problemu dopasują się do ucha, grają dużo dłużej na pojedynczym ładowaniu bo aż 11 godzin plus jest jeszcze etui, mają szybkie ładowanie około 40 minut i są w pełni naładowane, mają ładowanie bezprzewodowe więc mogę nawet z poziomu telefonu je naładować, 10 minut ładowania powoduje że mogę słuchać muzy przez kolejną godzinę i tak na prawdę jest, mają mniejsze etui oraz jak ktoś ma tel od Samsunga tak jak ja to jest funkcja Labs. Ogólnie wszystko można zrobić klikając w słuchawki. Zmiana utworu do przodu do tyłu, podglosic sciszyc, odebrać rozmowę, uruchomić funkcje włączenia/wyłączenia otoczenia, uruchomić asystenta google. Wszystko to można zrobić z poziomu samych słuchawek. Soniacze tego niestety nie potrafią. Mają tylko lepszy dźwięk od Buds+ oraz ANC. Ja osobiście bardziej sobie cenię funkcjonalność a jeśli chodzi o jakość dźwięku Buds+ grają na prawdę dobrze. Nie bardzo dobrze ale po prostu dobrze. Mi to w zupełności wystarcza no i cena. Są prawie dwukrotnie tańsze. Buds+ to obecnie koszt około 500 zł a soniacze 999 zł.


reklama