, Jabra Słuchawki Testy

You make my dźwięk: test Jabra Elite Active 75t

Jabra Elite Active 75t / fot. techManiaK

Jabra Elite Active 75t / fot. techManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Marcin Tomczak

  Fajnie wyglądają, ale ja sobie kupiłem Philipsy typu True Wireless (podobne pchełki) – grają super oraz extra czas na baterii.

 • Kaleidpl

  Mityczne anc? Dobre…. Ten kto ma słuchawki z anc nie będzie chciał innych. Jabra ma fajny dźwięk i dobry design ale niestety odpadają

  • https://www.techmaniak.pl Grzegorz

   Mityczne – bo jak byśmy nie zaklinali rzeczywistości, poziom ANC w słuchawkach wokółusznych jest o wiele lepszy, niż to, co prezentują dokanałowe, nie mówiąc o dousznych.
   Sam byłem mocno sceptyczny w kwestii pasywnego tłumienia, ale kształt Jabry w połączeniu z wkładkami odwala kawał dobrej roboty, jeśli masz możliwość sprawdź.

 • Krzysztof Andrzejewski

  Jak komuś nie pasuje Jabra, to może Fiat 126 p i bez narzekania, sprzęcior superancki

 • Andrzej Kosiński

  Istnienie od kiedy?
  Mam wersje Elite Active 75t jak z recenzji i nie pamiętma by było tam ładowanie bezprzewodowe czy by istniałą taka wersja. Ma dopiero powstać etui tak ładowane dla tych słuchawek.

  Tak czy siak słuchawki genialne. Szukałem najlepszych dla siebie do 1000 zł i udało mi się je kupić, nówki, nieudany prezent od kogoś za 400 zł i wypadają rewelacyjnie, faktycznie rozmowy są super. Wolę w nich siedzieć na konferencjach przez skype niż na zwykłych + mikrofon, bo i tak radzą sobie lepiej! Muza też super brzmi. Ogólnie nie mam większych zastrzeżeń do nich.

  • Hex

   Cóż – istnieje na stronie producenta…

   https://www….9093000-60

   • Andrzej Kosiński

    Gdzie? W miejscu gdzie jest napisane:

    „Wkrótce dostępne
    Bezprzewodowe ładowanie

    Pełna wolność.”

    Bo jak rozumiem język polski (a mistrzem nie jestem), to wkrótce dostępne brzmi że aktualnie dostępne nie jest, czy się mylę? 🙂

 • Andrzej

  Używam poprzednika recenzowanych słuchawek i są naprawdę super. Polecam.

 • Łukasz Jadczak

  Używam wersji Elite od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowony w porównaniu do poprzedniej wersji (65t) etui jest dużo lepsze chociaż brakuje mu bezprzewodowego ładowania. Posiadam Janra link 370 razem z tymi słuchawkami to dla mnie zestaw idealny, oprócz tego że mogę ich używać z telefonem i laptopami to po zastosowaniu przejściówki działają także z Nintendo Switch


reklama