, Newsy Samsung Telefony

Oto data premiery Galaxy Note 20. W pudełku zabraknie… szybkiej ładowarki

Samsung Galaxy Note 10 Lite/ fot. gsmManiaK.pl

Samsung Galaxy Note 10 Lite/ fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Joanna

  Jak narazie poza Samsungiem cała reszta producentów wspierających szybkie ładowanie (28+ w) ma gdzieś zgodność z power delivery i wymaga autorskich firmowych ładowarek. Wolę ich pd 25w z możliwością ładowania 45w po użyciu 45/60w ładowarki od laptopa od autorskich rozwiązań konkurencji.

 • mozilla007

  Zabraknie pewnie nie tylko szybkiej ładowarki, ale pewnie tez sprzętu zgodnego ze specyfikacja na stronie.

  • Robert K.

   Tak się składa, ze Samsung, jako jeden z nielicznych producentów oferuje bogaty zestaw w pudełku. Zgodnie ze specyfikacją.

   • mozilla007

    Co mi po zestawie w pudełku, jak telefon jest najważniejszy w tum opakowaniu i on nie jest zgodny z tym co na stronie napisane.

    • Robert K.

     Co dla Ciebie nie jest zgodne że specyfikacją, to, że zamiast Note 20 dostaniesz… Note 20, czy zamiast SD, który nie jest dostępny na Europę, co wkurza mnie niemiłosiernie, a nieszczęsnego Exynosa, który ma być wydajniejszy, bardziej oszczędny w energię od poprzednika, według producenta, ale to w dalszym ciągu Exynos?

     • mozilla007

      Zobacz specyfikację na stronie Samsunga i pogadamy. Chwalą się że wyświetlacz UHD i 120hz, a włącz to jednocześnie. Chwalą się aparatami i 8k, ale nagraj z każdego obiektywu coś w 8k. Chwalą się wydajnością, a faktycznie dostajesz kupę i grzejnik. To jest zgodne ze specyfikacją? Jest jakiś odnośnik że to co niby ma dzialac, nie działa? Nie widziałem czegoś takiego.

     • Robert K.

      Być może masz rację. Nie, żebym bronił Note 20, bo nie mam w tym żadnego interesu, ale może nie skreślajmy go jeszcze przed tym, nim go namacalnie obejrzymy. Samsung uczy się na błędach i nie powinien powtórzyć wpadki, jak z S 20 Ultra, gdzie wystąpiły opisane przez Ciebie nieprawidłowości w opisie, bo to tu jest pies pogrzebany.

     • mozilla007

      Tylko ze to wie już ciągnie od s9 plusa. Zobacz dokładniej. Przykład z samym aparatem i chwaleniem stabilizacja i 4K. Nagrywał tak, ale tylko z jednej matrycy, reszta fullHD tylko. Dlatego nie widzę by się uczyli na błędach, po prostu jaknkuoisz, to po pewnym czasie się zorientujesz ze coś jest nie tak.

 • jotek44

  To już zakrawa na kpinę a właściwie niebywały tupet. Smartfon za ponad 6 tys.złotych (w cenie dobrego telewizora) nie dostanie dedykowanej ładowarki do szybkiego ładowania ! Można darować brak ładowarki indukcyjnej, ale szybka sieciowa powinna być w podełku. Mam nadzieję, że to jednak fake news.

 • Florcew

  Robią tak jak Apple coś zabiorą cenę podniosą i jest git. A gdzie w tym wszystkim ekologia? Dodadzą klientowi kolejną wolną ładowarkę która pójdzie w kąt a ten dokupi sobie szybką.

  • Misiek

   tak bo akurat ekologia jest ich głównym celem. szkoda że nie pytasz głupio dlaczego robią plastikowe ładowarki a nie drewniane.

  • mozilla007

   Tylko ze Apple daje sprzęt w opakowaniu zgodny z tym co na ich stronie w specyfikacji jest. Wiec to taki drobny szczegół, ale jednak bardzo istotny.

  • Joanna

   Dadzą 25w ładowarkę. Ta ich ładowarka 45w skraca czas ładowania o całe 10 minut, w lecie pewnie nawet mniej więc i tak nikt jej nie kupi. Samsung wprowadził 45w ładowanie w odpowiedzi na chińskie standardy super szybkiego ładowania tylko po to aby wszystko wyglądało premium w specyfikacji.


reklama