, Huawei Newsy Telefony

Smartfon Huawei z usługami Google w 2020? Tak, ale raczej nie będziesz chciał go kupić

Huawei Nova Lite 3 Plus/fot. Huawei

Huawei Nova Lite 3 Plus/fot. Huawei

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Darek Mazur

  Huawei P30 pro nowa edycja odświeżona ma wystarczająco dużo ramu 8GB pamięci ale się nie zmieniło odświeżanie ekranu 60 Hz zamiast 90Hz , Huawei Nova 3 lite plus no nie jest na plus to fakt to lipa .
  1 . ( Bateria za mała pojemność jak i też stary proc Kirin 710F zamiast tego proc Kirina 820 .)
  Do tego przedłuża się premiera Huawei P40 pro + na rynku europejskim wielka nie wiadoma z Mate 40 pro czy w ogóle będzie w Europie ? , i te ceny są za wysokie Huawei ಠ︵ರ╭╮ರ .

 • CriterS

  Gdyby Huawei’owi naprawdę zależało, to wypuściliby na Europę, Amerykę Płd. i Azję, super-średniaka z eks-flagowym procem (a tym samym i z Googlem) w przystępnej cenie. Póki co, opierają swój biznes na rodzimym rynku, gdzie dostęp do Googla w smartfonach jest zbędny, gdyż ten jest tam zbanowany…
  ¯(ツ)/¯
  A gdyby Bartnikowi zależało, to zająłby się zbieraniem truskawek, zamiast zalewać portal pierdyliardem newsów o niczym, z clickbaitowymi tytułami… 😂

  • bobok

   Nie do końca, bo nie sam procesor a cały zestaw typu płyta główna, procesor, modem i parę innych komponentów musi być bez zmian… do tego nazwa telefonu która jest już wpisana w rejestr Google.
   Już takie urządzenia pokazali – np P30 w edycji 2020 czy jakieś P Smarty – na więcej niestety pozwolić sobie nie mogą.

   • Darek Mazur

    Mogli poprawić w P30 pro jakość ekranu odświeżanie 60Hz na 90Hz w zupełności wystarcza w telefonie Huawei , te 120 Hz idealny ekran OLED ale więcej pociągnie energii z baterii 🙂

  • Darek Mazur

   Na cholerę komuś Google usługi GMS w telefonie Huawei jednie co do płatności zbliżeniowych jak ktoś lubi sobie płacić fonem .
   Bo nie wszyscy potrzebujemy tych w Huawei usług GMS można to zrobić na własną rękę i zainstalować usługi GMS.

 • Mirek

  Niezłą kasę musi pompować hujwie w ten blog.
  Chińskie gadżety przestały już robić furorę,bo stały się zbyt drogie.
  Ludzie z kasą kupują Pixela,Szajsunga lub japko.

  • Darek Mazur

   No nie do końca tak jest właśnie nie lubią Samsunga s20 + i też s20 ultra mają Exynosa Samsunga strasznie się grzeją smartfony , a średniak Samsunga G A są za drogie do tego co oferują nam Chinskie smartfony z mocna specyfikacjia techniczna Chińczyka w średniakach .
   Samsung jest od tyłu znacznie z sprzedażą w unii europejskiej.
   Fotografia mobilna na Huawei jest obecnie na bardzo wysokim poziomie aparatu fotograficznego na rynku światowym w smartfonach nie ma konkurencji Huawei.

 • Solstice

  Taki problem dopisać Huawei do tytułu? Wśród normalnych telefonów to nie jest coś niesamowitego.


reklama