, Newsy Samsung Telefony

Nie jest dobrze – Galaxy Note 20+ wraca do korzeni, czyli zbyt małej baterii

Nowy design smartfonów Samsung/fort Samsung

Nowy design smartfonów Samsung/fort Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Darth

  Niech wrócą do tych prawdziwych korzeni, czyli ekranu 5.2-6 cali

 • xnay

  Niech sobie wsadzą głęboko w d. wersję z Exynosem.

 • haVoc vulTure

  Knote 20+ ma duza baterie!!! Exynos: – potrzymajcie mi piwo.

 • Joanna

  Ten tekst to przejaw grafomanii autora. S10 5g o wielkości Nota 10 Plus też miał przy zbliżonym rozmiarze nieco większą baterię i to pomimo braku gniazda 3.5 mm w Note 10 plus właśnie ze względu na rysik nie dało się fizycznie umieścić takiej samej baterii. Nie da się do smartfona włożyć większej baterii niż to fizycznie możliwe tym bardziej, że zbliżamy się do wagi 250 gram przez co samo prozaiczne pogrubienie obudowy nie jest złotym panaceum na powiększenie baterii, bo masa ciężkich już smartfonów nie może rosnąć w nieskończoność. W smartfonach konkurencji ze Snapdragonem bateria nie jest żadnym problemem tylko jak zwykle Samsung uparcie idzie swoją drogą przez co pilnie potrzebuje nowej technologii produkcji baterii aby zasilać swoje Exynosy.

 • Alex

  Zapominasz o tym że rysik jest schowany w obudowie smartfona. On też zajmuje miejsce. W note 9 miałeś 4000 mAh. W note 10+ jest 4300 mAh tutaj piszesz, że note 20 będzie miał 4500 mAh i porównujesz do note 8, który miał 3300 mAh. Trochę dziwne to porównanie. Nawet jeśli Note 20+ będzie mieć 4500 mAh to na 60 Hz wytrzyma trochę dłużej niż Note 10+. Myślę, że nie będzie tak źle jak mówisz. Jeśli dadzą ekran, gdzie będzie można sobie przełączać pomiędzy 60, 90 oraz 120 Hz oraz rozdzielczością ekranu to każdy sobie dopasuje co chce. Chce więcej baterii to 60 Hz Full HD. Chcesz coś pomiędzy baterią a płynnością to 90 Hz oraz Full HD. Chcesz super płynność i masz gdzieś baterie to 120 oraz 2K. Także przesadzasz z tym porównaniem Note 20+ z Note 8. Pożyjemy zobaczymy ale wątpię by Samsung nagle cofnął się do czasów S8 oraz Note 8 jeśli chodzi o pojemności baterii. Na pewno nie ma co liczyć jeśli chodzi o pojemność baterii tak jak w S20 Ultra bo gdzieś rysik muszą upchnąć. Chyba, że Note 20+ urośnie względem Note 10+. Wtedy bateria też urośnie. W sumie jako użytkownik Note 10+ to chętnie bym chciał żeby kolejny mój telefon miał tak 7+ cali.

  • Szymon Zet

   Zdradzę Ci, w tajemnicy, choć nią już raczej nie jest, że mimo większych pojemności baterii cofnęli się w S20tkach do czasów S8 conajmniej. Niestety. Miałam oba i biegusiem wróciłem do S10+. Jest fatalnie i piszę jako świadomy ustawień użytkownik. Dość popatrzeć na formum i portale z ogłoszeniami gdzie roi się od propozycji zamiany/sprzedaży jednk, dwu miesięcznych Esek. Jesli tak będzie i w Note to rok TłenyTłeny uważam za stracony przez wujcia Sama. Pierwszy raz nie zmienię telefonu jak co roku.

 • beaviss

  Jeżeli w exynosie 992 wywalili autorskie rdzenie M5 i zastąpili je rdzeniami cortex a77, nagle by się okazało, że to świetny SoC , bo za całe zło exynosa 990 odpowiadają dwa rdzenie M5

 • Wiktor

  nigdy się z tych korzeni nie ruszył, baterie są stale zbyt małe

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  Galaxy S20 Ultra potrafi wciągnąć energię z baterii 5000 mAh w 3 godziny, więc lepiej nie myśleć jaki minimalny SoT osiągnie N20+ z mniejszą baterią i rozwierconym na maxa mobilnym grzejnikiem zwanym dla niepoznaki Exynosem.

 • ho ho ho

  Oby nie wrócili do czasów zapalanych

 • TheRick

  Kolejny ambitny nagłówek 😀 Nie wiedziałem, że w korzeniach Note 20+ miał mała baterię… teraz jakaś inna wersja i ma lepszą?:D


reklama