, Huawei Newsy Telefony

Jak Huawei, to dobra nawigacja – AutoMapa w AppGallery teraz z dożywotnią licencją

fot. AutoMapa

fot. AutoMapa

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Sosna

  A na „zwykłym” P30 też jest darmowa ?

 • Roma

  Dobrze, dziękuję 😉 może faktycznie by mu się bardziej spodobało gdyby nie miał Sygica ale i tak mu zaproponuje 😀

 • obiektywny74

  Automapa to najlepsza nawigacja na Polskę. Korzystam wyłącznie z niej po przetestowaniu konkurencji i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Mapy Google nie mają szans, jeśli chodzi o bazę adresową, aktualizację map i sposób podawania komunikatów. Dobry ruch Huawei.

 • Karol Ochkarol

  Tylko z mapami Polski.

 • Tadeusz Polar

  o..wlasnie dzieki Wam dowiedzialem sie ze AutoMapa jeszcze istnieje.

  • Karol Ochkarol

   Istnieje i ma się całkiem dobrze.

   • Roma

    Miała się całkiem dobrze dawniej, dzisiaj w dobie świetnych darmowych alternatyw czy aplikacji gdzie płacimy za coś raz AutoMapa ze swoim przedepokowym systemem opłaty za nią (czyli mamy tutaj system wykupu aplikacji na określony czas a nie jak inni raz płacimy mamy dożywotnio) do tego AutoMapa to tylko jest ok na Polskę jej mapy na Europę to mapy HERE WeGo które są darmowe. Mamy wiele alternatyw które świetnie działają i się sprawdzają w kraju i niczym nie ustępują Automapie, przykładem.moze być Sygic doskonale mapy w naszym kraju do tego mnogość funkcji i tam płacimy raz i to nie duże pieniądze a przy promocji które są często to już grosze a nawigacje mamy dożywotnio, AutoMapa była konkurencyjna o dobrą dawniej dziś nawet ratując się tym, że będą za darmo na telefonach Huawei nie zdobędą popularności dopóki nie zmienia systemu opłaty. Mój kolega największy zwolennik AutoMapa nigdy nie powiedział złego słowa sam powiedział, że ma dość opłat i kupuje Sygica bo zaczął używać HERE WeGo ale brakowało mu tam funkcji teraz tylko jak go spotykam żałuję ile zmarnował pieniędzy i mówi, że głupi był i tyle czasu był z AutoMapa.

    • Karol Ochkarol

     Nawet nie porównuj Sygica do Automapy, bo funkcjonalnie wcale nie jest bogatszy a nie korzysta z najnowszych map. Oczywiście, że największą przewagą AM jest mapa PL i jej baza adresowa. I żaden Sygic czy Google Maps na chwilę obecną nie może w PL się równać z AM czy NE. Ktoś, kto doceni routing po świeżo oddanych do użytku drogach, pomijający te dopiero co zamknięte to doceni. A czy warto za to płacić? Każdy musi odpowiedzieć sobie sam.

     • Tadeusz Polar

      ja swego czasu używałem NaviExperta -zgadza się ze drogi trasowała lepiej niż GoogleMaps, jednakże to nie jest wystarczający powód by płacić za to abonament (ja miałem darmowo bo OC w Link4; być może płatna nawigacja jest dobra dla zawodowych kierowców, którzy pól życia spędzają w aucie).


reklama