, Ciekawostki Newsy

Foliarze przerażeni! „Maszt testowy 5G próba 200% mocy” przestraszył przeciwników 5G

fot. Speedtest

fot. Speedtest

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Peter
 • Leszek Dawidowski

  Możne w istocie masz rację lecz mamy teraz ingerencję nowej technologii zrobioną przez człowieka która będzie miała rozsiana w dużej ilości tam gdzie będziemy niby co 200metrow? Ile w historii okazalo się że wprowadzenie czegoś było błędem… Wiem że niby dzięki znajomości fizyką nie może teoretycznie nam się nic stać ale nie ufam ludziom a szczególnie w tych czasach gdzie dochód się liczy w miliardach a nie w tysiącach…

 • Marta Re

  Ten protekcjonalny ton artykułu i niektórych komentarzy w stosunku do ludzi, którzy maja prawo mieć i wyrażać wątpliwości co do bezpieczeństwa 5G jest doprawdy słaby; nie ma badań pokazujących długotrwały wpływ technologii na człowieka, normy tymczasem sa zwiększane: www.gsmmaniak.pl/10688…kroczenie/ nawet ludzie z branży telekomunikacyjnej mają sporo wątpliwości w tym względzie… najlepiej wiec ich wszystkich obśmiać, zmieszać z g… wow, ale wy tu jesteście nowocześni

  • maxprzemo

   którzy maja prawo mieć

   Co?
   Chłopi w roku 1929 też mieli prawo mieć wątpliwości?
   uploads.disquscdn.com/image…819caf.jpg

   Głupota ludzka nie zna granic. Zamiast rzucać kamieniami na szkołę trzeba było się uczyć Biologi, Fizyki czy Chemii.
   To byś ciemnoto wiedział że te bajki przeciwników 5G są wyssane z palca. Tak samo jak teorie o płaskiej ziemi.

 • Mykilor

  Jak sam nie masz i nie korzystasz to innym też nie potrzebne? 😀

  Inni nie mają też prądu, pewnie też Ci nie potrzebny 😉

 • ErnstTheInternist

  To będzie stał też pod twoim bo mieszkam obok

 • ErnstTheInternist

  Mi mleko skwaśniało i kury przestały się nieść. A co to będzie, jak włączą ten maszt?

 • Muz Yka

  Żart to my zrobimy jak spalimy w pizdu te wasze anteny!

  • Jarosław Małecki

   Obyście skończyli w pierdlu za niszczenie cudzej wlasnosci

   • Muz Yka

    Was nie trzeba niszczyć. Sami wyginiecie jak dinozaury 🤣 Zero własnego rozumu, zero myślenia. Trole za 5 zł.

 • Dfg

  Nie wiem czemu się tak zachwycacie 5G jedno jest pewne że jeśli unia europejska narzuca żeby do 2023 roku to 5G było w całej unii to znaczy że to dobrego

 • Leszek Dawidowski

  Poczekaj spokojnie maszty wysyłają moc lecz telefon jako odbiornik musi być połączony by tą moc ściągać a mając kilka tysięcy nadajników z 5G co około 200 metrów który będzie nieco większe zagęszczenie pożyjemy zobaczymy…

 • rand92000

  Teraz się śmieją, a potem będą zdychać na raka tępe zjeby, z bólu się wypróżniając za 10-15 lat. wszystko za niepotrzebnie szybszy cywilny internet na kartę.
  Normalnie samo zdrowie. Papierosy też wprowadzono bez testów i miały leczyć.
  Bomba nuklearna nie miała zostawiać takiego skażenia promiennego także.

  Nie miałbym nic przeciwko, żeby ludzie się zapierdolili taką dawką promieniowania – jestem mizantropem.
  Ale zaszkodzą też zwierzętom.
  Człowiek nie jest dostosowany genetycznie na taką dawkę promieniowania. Nie ma go swobodnie w naturze. To rakotwórcze ludobójstwo, które zabije setki milionów ludzi przez 10-15 lat.

  • Leszek Dawidowski

   Nie przetlumaczysz. Ludzie wierzą tym co mówią z sensem mimo że to męda dlatego że mędy wiedzą jak oszukać ludzi dlatego jest widać jak w Polsce wpadają na pomysl nie liczni który okradają innych widać jest jaki jest stopień poszkodowanych który za pewne był pewny swego… Ale to Polska w której jest sporo tępych ludzi który na początku drwią se z innych i nawet nie są świadom że nie mają racji.

  • maxprzemo

   A jaki router wifi masz w domu? Masz czy siedzisz w jaskini? Bo ja mam taki:
   uploads.disquscdn.com/image…a743e8.png

   I mam go od lat.
   I twoi sąsiedzi mają pewnie też takie od lat.
   Więc jesteś w 5G od lat ale o tym nawet nie wiesz.

 • Leszek Dawidowski

  Bo polska to kraj ludzi bez ambicji i empatii… Jak dosłownie robactwo… Więcej mamy komików niz uczonych ludzi. „Polak to dziwny gatunek w czasie pokoju gryzie swego a w czasie wojny jednoczy się żeby pokonać wroga by wrócić do poprzedniego zajęcia”. Kuta@@ na drogę bezwartościowego ścierwa takim jak ten dziennikarzyny który upubliczniają takie bzdury by jeszcze bardziej uczyć w ten sposób społeczeństwo… By ziemia była ciężka za to…

 • rand92000

  Ojciec spał pod telefonem 2G (wielokrotnie słabsza sieć i częstotliwość od 5G) na półce nad głową 12 lat i neurolog zdiagnozował u niego uszkodzenie szyszynki spowodowane nadmierną ekspozycją na promieniowanie radiowe.
  Chrzanisz debilizmy. Najwyraźniej już połączenia neuronowe w mózgu ci błędnie funkcjonują. Albo urodziłeś się kretynem.
  Nie ma w przyrodzie tak silnego promieniowania radiowego.
  A jak nie ma – ludziom to szkodzi. Ewolucja organizmu trwa MILIONY lat, a powszechna łączność bezprzewodowa dopiero wykiełkowała. Czysta logika. Nie zauważysz, że głupiejesz. Tak jak chory umysłowo nie widzi, że jest chory.

  Gardzę takimi naiwnymi głupolami jak ty.

 • Adam Rzeczyński
 • Karol Woźniak

  Są, od dawna. Częstotliwości na których działa 5G już od dawna są wykorzystywane.

 • maxprzemo

  Ja mam takie sieci ustawione 🙂
  uploads.disquscdn.com/image…e28ce7.jpg

 • 2115

  Ja mam maszt posesję obok. Zdrowy jak ryba.

  • rand92000

   Jesteś tak głupi, że nie wiesz o tym, iż działa to długoterminowo? Za 10 lat zdechniesz na raka zadłużając bliskich. Gratuluję sp*erdolenia umysłu.
   Normalnie zdrowe jak papierosy – produkt leczniczy.

   • 2115

    Brawo dałnie. Maszt stoi tu od 2008. Ponad 10 lat. Jak sie boisz to zamknij sie w piwnicy. Słońce świeci z częstotliwością 750000 ghz i nic.

    • Leszek Dawidowski

     Bałwanie zapewnie nie od 2008 z tą częstotliwością i tym poborem mocy…

     • ErnstTheInternist

      Słońce nie wysyła sygnałów elektromagnetycznych? O kurde, podmienili nam słońce. Typie, na słońcu są takie burze fal elektromagnetycznych, że jakby dotarła do Ziemi, co nie jest niemożliwe, to by wywaliło całą elektronikę. Słońce emituje elektromagnetyczne promieniowanie w całym zakresie.

     • Leszek Dawidowski

      A teraz będziemy mieć co 200 metrów nadajnik który ma przynieść zysk w postaci miliardów to już nie chęć polepszania technologi tylko pogoń. Technologia zbudowana przez człowieka. Chciałbym naprawdę wierzyć fizyce która mówi że raczej nam nic nie szkodzi.

    • rand92000

     Widać downem ty jesteś, hipokryto, bo zapominasz, że tutaj piszemy o ryzyku masztów 5G, który niedługo otrzymasz. 4G, 3G i 2G to pikuś przy tym.
     A Słońce nie świeci z częstotliwością radiową, imbecylu.
     Dzięki za prezentację twojego otępienia. 🙂

     • Leszek Dawidowski

      Raczej zwykły tępy Polaczek z syndromem ściśniętej dypy chcąc się przyłączyć do poważnej dyskusji i nie pokazać że jest się głupi i czasem niekompetencja nie pozwoli zauważyć tragiczny błąd

     • Kacper Mazur

      Kurde, wam od tej kwarantanny to nieźle siada 😀

     • 2115

      Nie otrzymam 5G na maszt bo 5G jest montowane na latarniach co kilkaset metrów. Im więcej małych nafajników tym mniej promieniowania ale ty jesteś foliarzem i nie zrozumiesz tego. Życzę ci najgorszego, żeby ci się folia skończyła!!!!

  • Leszek Dawidowski

   Zapewne słowo „zdrowy” to względne, uwierz mi…

 • Arrczi

  Pierwsi wyjdą na barykady 🙂
  A swoją drogą do 5G to droga daleka.

 • doogopis

  Ciekawe jednak kto wymyślił że folia z metalu może przed czymś chronić! Hue hue hue!
  Ale nie przejmujcie sie, państwo i giganci prowadzą testy na wpływ mikrofal. Tylko jeszcze 100 lat tak bedą testować. Gdyby było takie nic to by zaraz udowodnili i pokazali. A tak lansują propagande. Skoro technika może poparzyć obok nadajnika. To co jak bede miał na budynku 15m od mojego łba, taką antene to nic? Tak? A mają tego nawalić troche.
  Ja nie jestem przeciw 5g. Nie przeszkadza mi to. Mam rozumieć że te całe mikrofale na budynkach są obojętne dla zdrowia? Czy w ogóle ktoś badał osoby mieszkające z anteną nad głową? Pewnie nikt.
  Panika mongołów to jedno, szkodliwość fal to drugie. Ja tam do autora nie mam nic, ale inny napisze że szkodzi. Ale obaj bazują na tym co myślą. Nie tym co wynika z badań. A te jakby nie chcą sie zrealizować.
  Ja pale z 15 i nic. A są durnie co mi wciskali że to szkodzi. Kiedyś szkodziło, teraz człowiek ewoluował, przyzwyczaił sie do dymu i mu nie szkodzi.
  Ta, antena wali setkami watt a mikrofale są przecież jak witaminy.

  • Ziemniak

   No przykład akurat podałeś debilny z paleniem bo tylko sobie usprawiedliwiasz, że dym nie szkodzi bo człowiek ewoluował. Rozkrój sobie ciało i powiedz mi czy czarny to normalny kolor organów.

   • doogopis

    Podobnie dziś piszą o wpływie mikrofal na ciało. Ty piszesz.
    „Rozkrój sobie ciało i powiedz mi czy czarny to normalny kolor organów.”
    Zapytaj tych co żyją kilka lat obok nadajnika, by ich zbadali zobaczyli.
    Kiedyś widziałem reportaż, o ludziech mieszkających niedaleko radary. Kury miały powykręcane dzioby, nie nachodziły na siebie 2 części. Takie sie rodziły. Pazury też. Często zdychały albo z głodu albo raka itp.
    I co dużo mniejszy poziom fal też spowoduje zmiany.
    Ale jakoś nikt nie bada. Może jakieś badania kto nikt nie może potwierdzić.
    Dziś nieraz ktoś metry od głowy nadajnik emitujący waty mikrofal i nic, a inni chcą więcej. Ale przecież fale nie szkodzą. No, dym też. Dlatego tak napisałem.

    • Ziemniak

     To przepraszam, nie wyłapałem sensu wypowiedzi.
     Na pewno to wszystko ma wpływ na nas, być może na zdrowie i samopoczucie też. Ale myślę że w normalnych warunkach człowiek nie ma czym się martwić. Średnia życia jest coraz wyższa. Jasne. Ktoś może mieszkać obok nadajnika i może to być kamuflowane. Zdaje się że Polska chciała również podnieść normy promieniowania jakiś czas temu i to wielokrotnie.

     Cała akcja z paleniem masztów 5G i osób które się na ten temat wypowiadają, a nie mają o nim zielonego pojęcia (bardzo dużo jest takich wypowiedzi) pokazuje że dziwaków jednak nie brakuje i to nie fale 5G im szkodzą.

     • doogopis

      Ja bym wolał by te anteny były zawsze w sensownej odległości, a patrząc nieraz na budynki to czacha dymi. I jakoś tak ostatnio głośno. Kto sieje bajki o tym jakoby 5g miało coś do korony? Czytałem o holandii, o tych chłopach co twierdzili że fale radiowe wychładzają powietrze. I nagle obok kłamstwa i prawdy, mamy inną prawde teorie spiskową. Ale nie. Bo te ja znam, czytam oglądam i wiem że kit idzie z innej strony.
      Co przez kilku durni mamy kompletnie ignorować wpływ mikrofal, nawet setek watt 15m od głowy? Wole min 50m,czy nawet 100. Podobno ma ich być dużo więcej.
      Ciekawe bo przecież z łatwością mogli badać wpływ 20 ostatnich lat, są nadajniki. Dane są do zdobycia. Zamiast tego mamy historie o polowaniu na czarownice. Można mieć postęp ale bez odpowiednich badań zawsze bedą takie historie. Ale nikt nie biegnie wywalić na to kase.
      Mikrofale zabijają mikroorganizmy, to jak mają powodować rozwój czegokolwiek. Bedzie sie jeszcze działo.

 • Tefin

  Nie piszcie o tym bo zabawę psujecie xD

  • rand92000

   Ten się śmieje kto się śmieje ostatni 😉
   Zobaczymy za 10 lat jak będziesz zdychał w płaczu na raka

   • ErnstTheInternist

    10 kilo folii aluminiowej poproszę

   • Jarosław Małecki

    xD A ty co będziesz przez 10 lat robił o wielki oświecony? Zafoliujesz całe mieszkanie i codziennie w foliowej czapeczce będziesz sie przechadzał. xD demokracja jest najgorszym systemem bo tacy popaprańcy jak wy, macie takie samo prawo głosu jak ludzie racjonalnie myślący.

 • d.l. sauron

  To postaw jeden z drugim ruter wifi obok poduszki i połóż telefon pod poduszką. I ciekawe jak samopoczucie. I nie po dniu czy tygodniu. Za miesiąc, dwa, rok… Mądre kraje wyłączają pasma 1 i 2G włączając 5G.

  • eloskowyGaming

   1G jest tak wolne, że dziwię się, że jeszcze tego nie wyłączyli

  • Sherlockowiec

   Hmm… W sumie to czuję się zajebiście, nie wiem w czym problem.

   • rand92000

    Poważnie chorzy umysłowo nie wiedzą, że są chorzy

 • łukasz Jedryszczyk

  Ta reakcja trochę słaba i chyba jedyna bo wszystkie portale podają ten sam przykład

 • Go

  Przypomina mi się, że kiedyś czytałem coś podobnego, ale o czasach gdzie był sygnał radiowy i za całe zło chłopi obwiniali sygnał radiowy. Zabawne, że nawet w obecnych czasach są ludzie dalej do tego stopnia zacofani. W sumie nie powinno mnie to dziwić, po tym co odwala ta plaga głupoty o płaskiej ziemi xd

  • maxprzemo
   • Go

    Być może, ale to raczej była gazeta oryginalna, a to wygląda na skan, ale być może to jest to samo 🙂

  • rand92000

   Twoim tokiem rozumowania prymitywa: jak wsadzisz łapę do kontaktu raz i przeżyjesz, czy to znaczy, że od ciągłego wsadzania tam palucha nigdy nie zdechniesz??
   LUB
   Wbij sobie nóż raz w brzuch, może przeżyjesz, a skoro tak to przecież nie ma przeszkód, żeby wbić go sobie jeszcze 40 razy, co nie, bystrzacho? 😉

   Nigdy nie było takiej plagi nowotworów w historii ludzkości, jak teraz.
   Włącz tępy mózg i pomyśl dlaczego.
   Nigdy nie bylo też tak silnej sieci jak 5G.
   Adaptacja gatunków do takich czynników trwa MILIONY lat. My dopiero zaczęliśmy używać sieci bezprzewodowych.
   Organizm się przez to rozwala latami, a nie w tydzień.

   • Go

    Ale Ty pieprzysz człowieku bzdury. Skąd Ty bierzesz takie pomysły? 😀

    Nie odniosę się do pierwszego, bo to jest porażenie mózgowe, odniosę się do kwestii ogólnej wiedzy.

    Po pierwsze, nowotwory pochodzą z pierdyliard czynników, praktycznie każda żywność sztuczne przetworzona jest rakotwórcza, alkohol, papierosy, zanieczyszczenia powietrza, narkotyki czy praca w złych warunkach, to wszystko ma główny wpływ na nowotwory, jestem chemikiem, więc wiem co mówię i mam domowy prywatny i laboratoryjny sprzęt w pracy za miliardy, takie rzeczy to ja mam na co dzień i jeśli chcesz namacalny dowód, to jedyna opcja, ucz się chemii, bo najpewniej żadne dokumenty do rozumu Ci nie przemówią, skąd to wiem? Stąd że przeciętny człowiek nie ma bladego pojęcia o chemii i taki dokument nie zrozumie, bo nie wie jak to działa, nawet jak wytłumaczy się ludzkim językiem, to i tak nie zrozumie, bo trzeba to zobaczyć, a żeby zobaczyć reakcje rakotwórcze, to trzeba mieć sprzęt i wiedzieć, jak to wygada od kuchni. A wiesz dlaczego zostałem chemikiem? zaskoczę Cie, bo moja matka zmarła na nowotwór i chciałem stworzyć lek i co roku mamy coraz lepsza i bardziej dostępną wiedzę, za kilkadziesiąt lat, nowotwór będzie przeszłością.

    Nie jesteś nawet biologiem, więc nie masz pojęcia co piszesz. Sieć 5G ma tak słabe promieniowanie, że mikrofalówka powinna Cie już zabić dawno temu, ale w obu przypadkach nie ma nawet prawa realne wpłynąć na zdrowie, bo te promieniowania są tak absurdalnie słabe, że na człowieka nigdy nie wpłyną. Nawet sobie chłopie nie zdajesz sprawy ile przeprowadziłem w życiu ze sztabem wybitnych chemików, testów promieniowania. Chociażby, ustawiliśmy promieniowanie większe niż mikrofalówki emitują w domu i sporo więcej niż 5G, podzielone na 10 różnych sekcji myszy z różnym promenowaniem i warunkami genetycznymi myszy, od 15 lat, żadne pokolenie myszy nie odniosło, żadnych zmian, ani w kwestii genetycznej, ani kwestii zdrowotnej. A nadmienię, że pierwsza sekcja ma promieniowanie maksymalne dostępne w większości krajów, reszta ma znacznie większe. W pierwszej sekcji jest 5 koloni myszy, wybrane są na podstawie rożnych wytycznych, każda sekcja ma 5 takich, że tak powiem podsekcji.

    Czy Ci się to podoba czy nie, masz urojenia i zerową wiedzę.

    Sorry, nie po to w wieku 10 lat wyjechałem do stanów, żebyś mi teraz bredził że wszystkie moje badania i doświadczenia to jakaś fikcja, poświeciłem na to życie i nie życzę sobie słuchać jakiś bredni na podstawie urojeń.

   • ErnstTheInternist

    Oho, jest rodzynek. Nowotwory były od zawsze, tylko kiedyś umarł nie na raka tylko na „duszności” albo „boleści”. Sugerowanie, że kiedyś ludzie byli zdrowi jak dęby a teraz są schorowani to jest dopiero foloarstwo. Widać to zwlasza po statystykach zgonów. Ze 100 porodów do piątych urodzin dożywało kilkanaście dzieci.

    • Mykilor

     Nikt nie mówi o tym że byli zdrowi, tylko o możliwości i umiejętności poprawnego diagnozowania nowotworów, którego to nauczyliśmy się stosunkowo niedawno.

     A co do przeżywalności dzieci, którą przytaczasz – wzrosła, kiedy lekarze zaczęli porządnie myć ręce 😀

     Ot, postęp 😀

   • Krzepki Harry

    „Nigdy nie było takiej plagi nowotworów w historii ludzkości, jak teraz.”
    Raczej nigdy nie było takiej dobrej diagnostyki jak teraz. Ludzie umierali w cierpieniach i nawet nie wiedzieli na co.

   • zebba

    Niesamowity język. Zapytam? Ty kiedyś chodziłeś do jakiejś szkoły czy od urodzenia siedzisz na drzewie i jak widać po języku blisko cuchnącego szamba.

 • Bryka Świagra

  Śmieszne….

 • 2115

  uploads.disquscdn.com/image…4fe44b.png
  Dołączam się do akcji. Jazda z foliarzami.

  • fala
   • ErnstTheInternist

    A lubienie cudzych jest jak lizanie cudzych jaj?

  • Leszek Dawidowski

   Rozpędził się z ściana sama się znajdzie… Tyle znaczysz ty i twoje zaangażowanie w dodaniu dotykowego nic czyli kolejnego gówna do sprawny

 • Robert

  Dobry patent ktoś miał :).

 • Rob Mar

  IoT

 • Arek

  Będziemy więcej płacić.

 • Cwirr

  Niech ktos mi poda 1 powod do czego to cale 5G jest potrzebne, jeden

  • Rob Mar

   IoT .

   • Cwirr

    No tak, do wanny sobie jeszcze internet podlaczcie, w lodowkach juz macie

    • Rob Mar

     dobry pomysł

    • Marcin Salawa

     Ale używasz internetu jak i telefonu zeby wrzucić tu ten bzdurny koment prawda? 4G ci pasuje bo z niego korzystasz ale 5G to już be.

     • Cwirr

      Napisane komentarza, to sa bajty czlowieku, jak Twoj telefon wymaga do tego 5G, to gratuluje

     • bogymen

      Nie pojąłeś aluzji i nie pojmiesz, bo jesteś zbyt ograniczony. Za kilka/kilkanaście lat tacy jak Ty będą pisać, że 5G jest wystarczające do wszystkiego i po co komu te szkodliwe 6G.

    • Go

     Ping i prędkość w przyszłości ma ogromne znaczenie np. do streamu gier lub grania w sieci, sam ten argument jest wystarczający zważywszy ilu jest graczy na świecie.

  • Rafał S.

   Taki sam powód, dla którego wprowadzono 4G,wcześniej 3G, a jeszcze wcześniej 2G.

  • Chris_Peter

   Żeby mieć szybszy i bardziej przepustowy internet niż jest w stanie wykręcić 4G XD

   • Cwirr

    Na łake i do lasu czlowieku a nie anteny nowe i gowno niepotrzebne do niczego, na glowie sobie zamontuj, bedziesz mial szybciej

    • Lemon

     Trollujesz gościu, nie?

    • Chris_Peter

     Co tu jeszcze robisz, nie miałeś biegać po lesie czasem?

  • Florcew

   To jest zmowa producentów foli aluminiowej.

  • 2115

   Smart cities

  • ElektronicznyFan

   A po co ludzie kupują coraz to nowsze samochody? Mogli zostać przy maluchach i polonezach, też jeżdżą.

  • Wolf

   Do masowej inwigilacji i mind control 😉

  • Piotr
  • Sherlockowiec

reklama