, Honor Newsy Telefony

Honor 30 Pro+ oficjalnie. To genialny fotosmartfon i nowy wicelider DxOMark

Fot. Honor

Fot. Honor

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Solstice

  Jak po tak zgrabnym View 20 i przyjemnym dla oka 20 Pro można było zrobić coś takiego? A myślałem, że brak Gugla będzie największą wadą…

 • adriann7

  Wieś tańczy i śpiewa – jak zwykle w sumie u huahuahahaha 😀 Ale taki duży napis ma jedną zaletę! NA KILOMETR będzie widać ten crapp i nikt go nie kupi. Nawet przez pomyłkę!
  Huawei? Nie kupuję!

 • nie znam się, to się wypowiem

  polecam przed publikacją na spokojnie przeczytać chociaż dwa razy co się napisało.

 • Piotr Zet

  Oj ta wasza fantazja. DXO jako test, który może być traktowany poważnie? Tak samo jak i telefon bez GMS? Naprawdę rozumiem, że Huawei wam płaci kasę ale bez przesady zaraz będzie tak że większość użytkowników nie będzie wchodzić bo już ma dość czytania tych bzdur jakie to Huawei bez GMS jest dobre i że te usługi w ogóle nie są potrzebne nikomu.
  Co każdy tekst o Huawei to od razu że GMS są niepotrzebne. Co jest oczywiście jedną wielką bzdurą.

  • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

   Ble ble, płaci, ble, ble 🙂
   Serio, męczy mnie rzucanie takimi tekstami i będę dawał bany, jeśli ktoś nie wykaże, że Huawei rzeczywiście nam płaci, a my tego nie oznaczamy.
   Wiesz, co to jest pomawianie mój drogi? 😉

   O DxOMark piszemy często, bo to tylko zwykła informacja i robimy to w przypadku wielu producentów. To żadna nowość, ale pewnie i tak widzisz tylko napis Huawei i Ci się od razu zapala lampka 😉

   • Piotr Zet

    Skoro wam nie płaci to tylko gorzej dla was. Jakoś na innych portalach nie ma takiego spamu o cudownych Huaweiach bez braku GMS, a u was co się nie pojawi to tylko Huawei i jaki to on cudowny bez braku GMS. Może czas zmienić nazwę na Huaweiomania? 😉

    • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

     Jestem tutaj od wielu lat i gdybym za każdym razem miał zmieniać nazwę portalu, bo ktoś ma problem w komentarzach, to bym to zrobił już kilkanaście razy.
     Byłby SamsungManiaK, XiaomiManiaK, a kiedyś nawet AppleManiaK, bo komuś nie spodobał się wpis stawiający iOS nad Androidem 😉

     • Piotr Zet

      No tak zapomniałem po jednym wpisie zmienia się nazwę. A może najwyższy czas skończyć z tym spamowaniem o GMS i Huaweiu? A pisać po postu tak jak konkurencja bez żadnych przewaga na któregoś z producentów?

     • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

      A może nie widzisz, że piszemy o wielu różnych rzeczach? 🙂
      O Huawei piszemy, bo to producent, o którym wpisy się po prostu czytają, a teraz mamy okres, gdy firma wprowadza różne nowości, dostarcza je do testów, przygotowuje promocje itd.
      Tuż przed premierą Mi 10 oraz w okolicach wprowadzenia go do sprzedaży w Polsce było dużo wpisów o Xiaomi. I co, też sponsorowane? 🙂

   • Home

    Tu kilku mądrali zasługuje na bana. Ja chcę czytać krytykę, ale konstruktywną, a nie idiotyczne komentarze typu: Huawei (Honor) jest be, bo jest be.

   • Will5on 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

    Komu te bajki wciskasz? Co ma do tego że czasami oznaczacie tekst opłacony?
    Kto głupi uwierzy, że Huawei by wam nadal płacił, gdyby w tych „niesponsorowanych”, pisalibyście prawdę, że w chwili obecnej ich smartfony są NIEUŻYWALNE?
    W życiu byście już nie dostali ani juana. Dlatego, mimo iż część oznaczacie jako opłacone, to we wszystkich postach wydźwięk jest pozytywny, aby nie stracić sponsora.
    Pięknie zonglujesz słowami, uważając aby nie palnąć głupoty, aby mieć czyste rączki.
    Oficjalnie jesteś czysty, tylko smród straszny

    • http://www.techmaniak.pl Damian Kucharski

     www.gsmmaniak.pl/11162…ci-opinia/
     Rzeczywiście, same pozytywne słowa 🙂
     Radziłbym skupić się na wszystkich tekstach, a nie tylko tych wygodnych pod tezę

     • Will5on 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

      Brawo, masz mnie. Niepotrzebnie użyłem słowa „wszystkie”.
      Ale wracając do meritum. Tym postem wybielasz sobie sumienie? Trochę słabo.
      Gdybym był mega złośliwy, to policzyłbym ratio negatywnych do pozytywnych od początku bana dla Huawei.
      Bądźcie rzetelni, patrzcie w przyszłość, a nie na to co teraz wpada do kieszeni. Chyba że waszą jedyna ambicją jest bycie mało poważnym serwisem?
      A z ciekawości…czy te wasze clickbaitowe tytuły rodem z plotek.pl, to zamierzona strategia firmy? Czy wasz target czytelniczy to typowy Janusz z Karyną do którego trzeba pisać językiem prostej sensacji, odpowiadając na ograniczone oczekiwania? Takie disco polo i kiełbasa z trocin za 6pln/kg z Biedry?

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  Brak OIS w głównym aparacie i 2 miejsce w rankingu DXOMark. Jak można ten ranking traktować serio?
  I oczywiście brak usług Google do tego.


reklama