, Huawei Newsy Telefony

Huawei ma zastępstwo dla Google! Nowa wyszukiwarka już na smartfonach Huawei

Huawei P40 Lite / fot. gsmManiaK.pl

Huawei P40 Lite / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Marcin X

  Tytuł, inteligentny jak autor. Byle klikali, prawda? Połączenie braku usług Google u Huawei z tekstem ,Huawei na zastępstwo, nowa wyszukiwarka po czym stwierdzenie że ta powstała już w 2013 roku. No brawo matole. (Przykro mi że muszę użyć takich słów, ale tak właśnie myślę o autorach takich tytułów )

 • Neunstick PL

  Dbają o prywatność użytkowników? Dlatego ich śledzą?

 • Adrian

  Qwant pod specjalnym parasolem rządu francuskiego i UE. Dane są umieszczone na Azure i Microsoft jest strategicznym partnerem. Tylko korzystać, prywatność na najwyższym poziomie.

  • regoat

   Korzystają z silnika Bing który nie jest najlepszym rozwiązaniem w Europie

 • regoat

  Tylko jeden jeden problem. Nie da się zastąpić wyszukiwarki Google

  • wald.geek

   Tak, tak… Kolejne dziecko uzależnione od google. Wszystko da się zastąpić tylko trzeba chcieć. Twój problem polega nie na tym, ze wyszukiwarka google jest wybitnie dobra i bezpieczna, tylko na tym ze sie do niej przyzwyczailes i jest ci wygodnie. Kilka dni pracy na nowej i podejrzewam, ze stwierdzilbys – jaki ja byłem naiwny… Czy cos w tym stylu.

   • regoat

    Tak, tak dziecko. Poprostu google robi to dobrze. Dodatkowo te twoje cudowne wyszukiwarki korzystają i tak z silnika Google. Jakiej ty używasz?

  • Szczepan Ek

   Podobno da się, DuckDuck jest tak samo dobry, tyle to prawie to samo.

   • regoat

    Słyszałem że nie jest zla

   • Wojtas!

    DuckDuckGo jest bardzo dobre w wyszukiwanie. Ale Wyszukiwarka Google to nie tylko wyszukiwarka – to konwerter jednostek, projektor AR, wyszukiwarka zakupowa, znajdowanie obrazów, kontekstowa interpretacja zarówno tekstu, jak i obrazu poprzez technologię Lens, odpowiedzi na pytania poprzez podgląd treści stron bez klikania, wyszukiwarka muzyczna, rozpoznawarka utworów… a wszystko zasilane przez uczenie maszynowe, którego nikt inny nie ma.

    • Szczepan Ek

     Ale DDG to jest to samo co Google, z tym ze to jest sama wyszukiwarka, bez tych dodatkowych usług. A to co wymieniasz to są usługi Google, które są po prostu powiązane. Bo np.możesz sobie zainstalować Obiektyw Google i masz wyszukiwanie obrazów itp. Ja osobiście z wyszukiwarki Google kozystam tylko przez przeglądarkę i to mi wystarcza. A to uczenie maszynowe w przypadku Google jest po prostu denne. Szukanie czegokolwiek przez obrazy do niczego się nie nadaje. Huawei np. ma w swoim aparacie foto również opcję zakupów, trochę ograniczoną, ale działa dosyć dobrze, mogli by tylko rozwinąć to trochę na szerszy zasięg.

     • Wojtas!

      Może i usługi, ale wymieniam tylko te dostępne bezpośrednio przez wyszukiwarkę – jak wpiszesz „horse” to będziesz mógł zobaczyć np. o co mi chodzi z projektorem AR.

     • Szczepan Ek

      Dla mnie wyszukiwarka, jak sama nazwa wskazuje, ma służyć do wyszukiwania. Google ma całą masę różnych usług, które działają oddzielnie z aplikacji, a jednocześnie działają w połączeniu, mając jedno konto logujemy się automatycznie do wszystkich aplikacji. Podobnie działa tez ten asystent, który jest głównie wyszukiwarką głosową i jak dla mnie całkowicie do niczego się nie nadaje. Najgorsze jest to ze ładują człowiekowi masę tych usług i aplikacji całkowicie niepotrzebnych i nie można ich odinstalować, bo inne nie będą działać. Najlepiej było by tak żeby każdy mógł sobie zainstalować tylko to z czego chce korzystać. I tu właśnie jest problem z telefonami Huawi ze nie mając usług Google, mimo ze można zainstalować aplikację nie będzie ona działać. Stąd Huawei szuka jakiejś alternatywy.

 • Direct

  Dobrze wiedzieć, nie znałem tej wyszukiwarki.


reklama