, Android Areny i porównania HTC Huawei LG Pozostali Samsung Telefony

Samsung Galaxy S III vs LG Optimus 4X HD, HTC One X i Huawei D Quad XL

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • pg

  a ja stalem sie posiadaczem htc one x i jestem zachwycony:-) uwazam ze ciezko bedzie go przebic glownie w jakosci wykonania. Wczesnien mialem sg2 i motke razr…….bije na glowe:-)

 • maciejos163

  mam pytanie posiadam samsunga galaxy s 2 i ostatnio zauważyłem na nim dość poważną rysę.Co trzeba zrobić by ją usunać(na forach głupoty piszą)

 • Seba

  Mailem słuchawkę od Huawei, powiedziałem, ze więcej nie chce go posiadać. LG nie znam więc się nie będę wypowiadał(:. A co do Samsunga no jeśli patrzeć na specyfikacje, to to on nie powala, ale cóż od czego ma się zwolenników jednej marki, w końcu i tak go kupią ;D. Ale telefony robią dobre nie byłem zwolennikiem Samsunga dopóki nie wpadłem w władzę nad ACE. Ale cóż co człek to gust;D

 • http://www.gsmManiaK.pl/ Krzysztof Swoboda

  oj chłopaki, żeby nas wszystkich ten Huawei nie zdziwił. „Na papierze” wygląda bardzo sensownie. Poczekam z opinią, ale… 😉

 • Vister

  Same Ghz to nie wszystko o wydajności można powiedzieć gdy zobaczy się benchmarki

 • biscuit

  Oczywiście autor nie zauważa pentile w SGS3 i IPS w LG. Moim zdaniem już poprzednia generacja IPS (obecna m.in. w 2x) była na równi z SAMOLEDem -> o ile IPS był gorszy pod względem czerni, o tyle OLED przegrywa w porównaniu jaśniejszych kolorów, zwłaszcza białego. Teraz LG ruszyło naprzód z technologią, a Samsung tylko zwiększył rozdzielczość. Ale czekam na porównania obu modeli w praktyce, bo na karce wiele rzeczy jest inne niż w rzeczywistości.


reklama