, Newsy

YouTube usunie filmy łączące COVID-19 z siecią 5G. Najwyższy czas

YouTube

fot. engin akyurt / Unsplash

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Spongebob Squarepants

  Najgorsze w tym jest to, że mój ojciec oglądnąl 2 czy 3 filmy o tej teorii spiskowej i w to uwierzył, twierdząc że ten wirus to ściema i wymyśł rządu. Żebym zobaczył na Anglie czy Ameryke, że tam ludzie wychodzą normalnie na zewnątrz. I jak w takiej sytuacji wytłumaczyć takiemu ogłupionemu człowiekowi co w trawie piszczy skoro nie wierzy nawet statystykom?

 • mmmmmm

  Mam nadzieję ze w pierwszej kolejności usmażą sobie mózgi zwolennicy owej . Smacznego.

 • Soverxdx

  Posłuchajcie i poczytajcie sobie mądrych ludzi, ludzi którzy nie raz na codzień pracują przy tych technologiach . Nie jakieś głupie filmiki gdzie mózgi się smażą. Bo te filmiki zamiast pomóc , to tylko dają argumenty dla tych co tanio chcą realizować potężne zyski.
  Od specjalistów dowiecie się że w wielu krajach obecnie próbuje się zaostrzyć normy promieniowania.
  O wpływie 5G długoterminowo nie można się wypowiedzieć , bo sama technologia jest zbyt młoda. Już teraz wiadomo że najwyższe częstotliwości będą oddziaływać na ludzi, ale nie wiadomo czy to oddziaływanie będzie miało mierzalny wpływ.
  W Polsce chcą podnieść normy promieniowania. Dzięki temu można będzie zwiększyć moc istniejących nadajników zamiast budować masę nowych (miliardy oszczędności dla telekomów)
  Pośpiech w wielu krajach wynika z chęci przytulenia dodatkowych miliardów do budżetu.
  Nie słucham idiotów którzy bez żadnych badań są w stanie stwierdzić jednoznacznie że brak wpływu na ludzi lub że nas zabije.

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  To teraz czekamy na usuwanie filmów, sugerujących że SARS-Cov-2 powstał w laboratorium, albo z robienia dań z nietoperzy.

 • Froctagon

  Najwyższy czas ograniczyć spamowanie tej strony chińskimi produktami

 • Patro

  I bardzo dobrze. Ataki na 5g to wojna dezinformacyjna Moskwy. W Polsce zaangażowano w nią…. polityków konfy

 • Kerto

  Celem metody na wnuczka jest wyłudzenie pieniędzy. Filmy, w których ktoś przekonuje o szkodliwości 5G takiego celu nie mają, więc nie można tych przypadków ze sobą porównywać. Idąc Twoim tokiem myślenia rząd albo kartele farmaceutyczne pousuwały z Yotuba filmy np.Jerzego Zięby, które szkodzą jedynie zyskom tychże firm. Więc gdzie powinna być granica cenzury? Nie powinno jej być w ogóle w świecie demokratycznym, gdyż każde cenzurowanie podważa wiarygodność, w tym wypadku Yotuba. Za każdą cenzurą stoi czyjś interes albo polityka.

 • scoonek

  od kiedy YT zwalcza teorie spiskowe chyba że na rozkaz góry bo to bardzo dziwne

 • 2115

  Oby foliarzy covid wybił! Wkońcu w Mountain View pomyślano i usuną głupoty. Pamiętajcie foliarze, kabelek miedziany i piwnica. Nic więcej bo wam wypali raka.

 • Budokuda San

  Wolność opinii, przekonań, czy wierzenia w co się chce to prawo każdego człowieka. Oszustwo jest jednoznaczne, a 5 G ma różne opinie ( abstrahuję, od tego czy to fakty). Niszczenia infrastruktury to również inna kwestia. Ja jestem za modelem – do niedawna jeszcze amerykański – w którym to ja decyduję co jest prawdą, a co nie. I wierzę i mówię co chcę. A inną kwestią jest to, że nie wierzę w dobre intencje i wolę molochów informatyczne. Dziś usuwają 5G i konta prawicowe, a jutro? Ludzie są na smyczy i krzyczą do tych co ją trzymają, skróć ją! Bo jest za długa! No sorry to nie moja bajka.

 • western

  Sami sobie zaprzeczacie:

  www.gsmmaniak.pl/10688…kroczenie/

  U was czytałem ten artykuł. Poza tym 5G na pewno nie wpłynie pozytywnie na zdrowie. Jakby go nie wychwalać. Co do tego nie ma wątpliwości. Sam jestem fanem nowych technologii ale nie wszystko złoto, co się świeci. Zresztą dziwne jest to, że wolność słowa, to już relikt, a niby walka o demokrację 🙂 niech każdy mówi, co mu się podoba.

  • Marcin K

   Każdy autor może mieć skrajnie odmienne zdanie na dany temat, więc o zaprzeczeniu nie może być mowy.

   Dodatkowo — wpis traktuje o powiązaniu 5G z COVID-19, nie o 5G jako takim. 🙂

   • western

    O, to ciekawe 🙂 bo nawet nie użyłem takiego sformułowania. Nie wiem jakie macie nakazy z góry ale widocznie mocno restrykcyjne.

    • western

     Poza tym łączenie jednego z drugim, to rzecz co najmniej dziwna 🙂

 • Bardzo dobrze, następnie trzeba prawicowych i lewicowych oszołomów.

 • DM
 • Budokuda San

  Cenzura dla dobra ludzkości. Hura!

  • Piotr Zet

   Serio usuwanie bzdur uważasz za cenzurę?

   • DM

    gloria.tv/post/…aRBrCiAN2s to tez usunęli, skargi od środowiska LGBT oraz „dziennikarzy” tvn. Niewygodne Informacje bardzo wiarygodnego dziennikarza.

    • Piotr Zet

     Ale czy ja pisałem o innych artykułach/filmach czy tych bzdurach o 5G? Sorki ale wrzucanie wszystkiego do jednego wora to lekka przesada.

     • ems

      To jest jeden worek zwany cenzurą.

   • ems

    Jest cenzurą. Tak samo jak usuwanie z YT treści kanałów prawicowych.
    Albo mamy wolność czyli swobodny przepływ myśli i idei, albo mamy cenzurę.

   • Kerto

    Co jest bzdurą? To co Ty uważasz za bzdury? A czy zawsze masz rację? Znasz się na wszystkim? Więc powołamy kolegium fachowców, którzy zajmą się cenzurą. Gdy staną się znani i opiniotwórczy zaczną się podchody do nich i łapówki za usuwanie niewygodnych komuś treści. Każda cenzura prowadzi w końcu do kłamstwa. Dlatego Yotube jest już portalem niewiarygodnym i śmieciowym z powodu cenzury.

    • Piotr Zet

     Sieć 5G operuje na wysokich częstolitosciach takie są np 5GHz w domowym routerze i co nikt wcześniej nie miał z tego powodu koronawirusa, a teraz sieć 5G startuje najczęściej na niższych i nagle ma?

     • Kerto

      Nie chodzi mi o szkodliwość lub jej brak, tylko o fakt cenzury i nazywanie czegoś bzdurą. Każda cenzura prowadzi do patologii. Moja żona interesuje się np. medycyną i tam dopiero jest dramat cenzury. Z Youtuba usuwane jest wszystko co nie jest zgodne z polityką ministerstwa zdrowia i firm farmaceutycznych. Usuwane są filmy, w których Zięba, Jaśkowski czy inne postępowe osoby propagują to, co np. w Chinach czy Indiach jest jednym ze sposobów zapobiegania chorobom lub ich leczenia. Youtub przez cenzurę jest portalem oszołomskim, w którym jak na śmietniku czasami znajdzie się coś wartościowego czego akurat cenzura nie dostrzegła. Więc mając takie doświadczenie nie wierzę, że 5G nie jest szkodliwe skoro są usuwane treści służące np. poprawie zdrowia a szkodliwe zyskom lekarzy, firm farmaceutycznych czy aptek. Ty akurat uważasz, że przeciwnicy 5G piszą bzdury, ale ja nie znając tematu a widząc jak są cenzurowane osoby i znane mi tematy nie wierzę w brak szkodliwości 5G. Taki jest skutek cenzury.

 • Isaak

  No i w końcu, wysyp takich szarlatanów to rzecz której chyba nie przewidział nikt.


reklama