REKLAMA TP
poniedziałek, 6 kwietnia 2020, Damian Kucharski

Sprawdziłem, czy warto kupić Xiaomi Mi Note 10 Pro!

IMG_20200220_052633 (Copy)

0 odpowiedzi na “IMG_20200220_052633 (Copy)”

 1. Misiek M pisze:

  On nie jest premium tylko jest źle wyceniony

 2. Solstice pisze:

  Smutne jest to, że w zeszłym roku dostaliśmy za tyle flagowca Xiaomi, a w tym… średniaka, który nawet po kilku promocjach nie jest opłacalny.

 3. Daro X pisze:

  Jak patrzę na te zdjęcia, zwłaszcza nocne, to raczej ciężko się zdecydować na zakup….

 4. Przemysław Pyzel pisze:

  To nie jest Mi Note 10 Pro Premium Edition tylko Mi Note 10 Pro, teleobiektyw nie ma 8Mpix tylko 5Mpix.

 5. Direct pisze:

  Na tym zdjęciu z trybem nocnym i bez nie widać różnicy. Więcej potrafi zrobić opcja „Popraw oświetlenie” w Zdjęciach Google.

 6. servomoto pisze:

  Zastanawiałem się nad nim ale ostatecznie z tej samej promocji wziąłem OP 7T. Czysty system, mocniejszy procek, szybsza pamięć czy Android 10 out of the box przeważyły.

  • Jytek s pisze:

   Ja chyba jednak też. Jeśli miałbym wybierać telefon o podobnych możliwościach, to brałbym mi 9 t (nie zwracam zbyt dużej uwagi na lepszy aparat, bo już od dawna jestem zadowolony z obecnej jakości aparatów, wolę ekran bez notcha i nie jestem przekonany do zakrzywionego ekranu). Jeśli miałbym wybierać telefon w podobnej cenie to OP 7t zjada ten telefon… Zdecydowanie szybszy, moim zdaniem ładniejszy, świetny system, głośniki stereo i lepsze drgania.

 7. Darek Mazur pisze:

  Lepiej by nawet starszy Huawei Mate 20 pro śmiało można powiedzieć że wygrał by z tym Xiaomi Mi10 pro pod względem jakości aparatu i zrobionych zdjęć a szczególnie nocnych .
  Xiaomi nigdy nie miało dobrego aparatu fotograficznego telefonie .


reklama