, Meizu Newsy Smartfony

Nie myliłem się – Meizu 17 to wspaniały flagowiec z świetnym wyposażeniem i tylko jedną wadą

Fot. Meizu 17

Fot. Meizu 17

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • oem

  #Karol Bartnik, nie wiem czy się nie myliłeś, ale skoro jesteś nieomylny jesteś w stanie powiedzieć, który smartfon jest w stanie odnieść sukces rynkowy: Redmi K30 Pro czy Meizu 17? W przeciwieństwie do Ciebie nie jestem wróżbitą ani znawcą branży, jednak idę o zakład, że pod względem ilości sprzedanych sztuk to Redmi K30 Pro zdeklasuje Meizu 17.

 • ems

  Największą wadą Meizu jest słaba dystrybucja oraz brak prezentacji robionych przez polskich youtuberów.

  Jak to się nie zmieni to udział Meizu w naszym rynku dalej będzie marginalny.

  • bogymen

   Nie, największą wadą jest nakładka dostarczana przez Meizu. Przynajmniej tak było do tej pory.

  • Marcin Pawlak

   Największy problem rynku to prezentacje robione przez jutuberów i doradcy w salonach.
   Pierwsi z nich w większości mają słabą wiedzę techniczną i nie pokazują często wszystkich możliwości urządzenia a najczęściej używane stwierdzenia to „no niestety nie jest to poziom (tu wstaw jakiś model IPhone lub Szajsunga)” – i to niestety nie dlatego że tak jest w rzeczywistości tylko dlatego że to do dobrego tonu należy wyznawanie tych dwóch za jakieś wyrocznie na rynku.
   A doradcy w salonach ? Cóż… „Co by tu klientowi doradzić żeby go jak najszybciej spławić, hmmm….Wszyscy kupują (tu wstaw jakiegoś Szajsunga) to może tak powiem, będzie bezpiecznie”
   Potem niestety mamy taka sytuację jaką mamy, ludzie kupują tylko to co „kolega mówił że dobre” albo „pan w salonie polecił” a nie to co naprawdę warto wypróbować.

 • KornelJD

  Bubel bez aktualizacji. Z takim podejściem do software’u ta marka powinna się dawno spakować i odejść. Meizu 16th jak był na Oreo tak na nim już został. Ma gorsze wsparcie niż szroty na mediaścieku. Ponoć dostał w Europie jedną aktualizacje która nic nie wniosła.

 • Alien

  Jedna istotna wada to FlymeOs, która jak dla mnie eliminuje już na starcie ten fantastycznie wyglądający telefon. Wygląd jednak to nie wszystko.

 • Algerocik

  Ciekaw ile razy jeszcze przeczytam na tym portalu cos pokroju ‚a redmi k30 to gorszy bo ma ekran 60hz’ 😑

  • oem

   Pewnie jeszcze wiele razy bo #Karol Bartnik dostał biegunki na puncie Redmi K30. 😉


reklama