, Android Gry i aplikacje LG Newsy Technologie Telefony

Nadciąga nowy telefon 3D od LG!

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • biscuit

  Ależ wnosi – więcej pamięci RAM, podkręcony procesor i nowsze szkło na ekranie (GG2). I to wszystko bez spadku wydajności GPU, jak to miało miejsce w SGS+.
  Moim zdaniem warto zmienić choćby dla 1 GB RAM, ponieważ zapewni nam to dłuższe wsparcie deweloperów.

 • 321atak

  No właśnie cena. O ile SGS+ jednak coś wnosił za cenę prawie równą SGS – większa bateria i podkręcony procesor, tak tutaj… Na niemieckim Amazonie 3D Max został wyceniony na ok. 500 euro. To dużo. Nie rozumiem całej filozofii powstania tego modelu. Jeśli przyciągać kolejnych klientów do 3D to faktycznie oferując coś więcej. No nie rozumiem i już.

 • http://www.gsmManiaK.pl/ Krzysztof Swoboda

  @321atak, zasadność tego modelu też jak dla mnie w pewnym sensie wydaje się „wątpliwa”, jednak koreańskie firmy, czyli zwłaszcza LG i Samsung mają taki zwyczaj wypuszczania odgrzewanych kotletów, no bo jak inaczej nazwać chociażby SGS+ 🙂 Jak dla mnie, rynek 3D to przyszłość, ale nie będzie to takie 3D, jakie teraz wdraża LG. To jest taka malutka rewolucja a wszyscy 3D-maniacy chyba jednak bardziej liczą na przełom. Inna ciekawa kwestia, to cena 3D Max’a. Jak tylko ją ustalę, informacja pojawi się w newsie.

 • 321atak

  Znowu pytanie o przyszłość 3D. Już o to kłótnie były. Większość uważa że nie, ja jestem na tak. Pytanie jakie warto przy okazji nowego LG zadać to pytanie na temat zasadności pojawienia się tego modelu. Przecież różnice do modelu P920 są tak niewielkie że nie rozumiem o co kaman? A już Andek 2.3 to chamstwo w państwie!


reklama