, Poradniki Smartfony

Jaki smartfon dla młodej mamy? Najważniejsze cechy i polecane telefony

Smartfon dla mlodej mamy

fot. Pxhere

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • nindustrialny

  Smartfon dla mlodej mamy? Hahaha. Porownajcie sobie mlode matki z lat 80 i 20xx. Glupiutkie instagramerki, i FBkowiczki, ktore zamiast zajac sie domem, dzieckiem, to siedza na serwisach spolecznosciowych i wypisuja swoje brednie: np chwala sie ze dziecko puscilo bączka, albo zapach odchodow jest przyjemny.

 • Kovaristo

  Dla młodej mamy najlepszy jest aparat cyfrowy za 600-800 złotych oraz telefon starego typu. Pierwszy długo trzyma na baterii, robi ładne zdjęcia i nie emituje takiego silnego pola elektromagnetycznego jak smartfon, a drugi nie odwraca uwagi od dziecka.

 • bogymen

  Dam Wam kilka kolejnych bezsensownych tematów do poruszenia: Jaki smartfon dla kobiet, Kobiet w ciąży (ewentualnie można z podziałem uwzględniającym czas trwania ciąży), dla mężczyzn, dla nastolatków, dla studentów. Omińcie to co już było i nie ma za co.
  PS. Muszę to Wam przyznać, dowiedliście, że ta studnia nie ma dna :-O

 • Robert Xxin

  Artykuły tutaj robią się coraz bardziej „Pudelkowe” Coraz mniej testów , konkretnych informacji . Bez urazy ale robicie się naprawdę beznadziejni .

 • Qba

  Szkoda że pomijacie tak istotne kwestie jak aktualizacje, dopracowanie systemu i jakość aplikacji, obsługę NFC, WiFi Calling, VoLTE, 5G.

 • Maarcin 570

  Co za artykuł xD
  A to zdanie- „Opieka nad noworodkiem to nie tylko seria wyrzeczeń, obowiązków, nieprzespanych nocy i stresu. To także piękne chwile, które warto uwiecznić na fotografii.”
  Powinno wyglądać tak- Opieka nad noworodkiem to nie tylko piękne chwile, które warto uwiecznić na fotografii. To także seria wyrzeczeń, obowiązków, nieprzespanych nocy i stresu.

 • Pogromca biedaków

  No tak, róbmy z mam niepełnosprawnych ze szczególnymi wymaganiami. Oh te Madki

 • Mistrzu

  Śmieszne są takie artykuły. Jaki smartfon najlepszy jak jest się hydraulikiem, jaki najlepszy dla strażaka, jaki dla młodej mamy, a jaki dla kogoś kto nosi brodę. Jaki dla blondyna a jaki jak ktoś ma zielone oczy. Są jeszcze inne dla tych co wstają o 6:00 i inne dla tych co o 8:00. Bądźmy poważni. Jest tylko jeden podział smartfonów, połka niska, średnia, średnia-wyższa i sprzęty flagowe. Jak kogoś stać to „najlepszy dla młodej mamy” będzie jakiś topowy Galaxy, Iphone czy tam inna Xperia albo coś w ten deseń.

  • Pogromca biedaków

   Odkryliśmy już czemu tak sje dzieje. Otóż właściciel i autorzy wypocin idą w Ilość, nie jakość. Pewnie są z tej samej kategorii ludzi co moderatorzy z wykopu

 • indlvarn

  Wiem, że to dzień kobiet, ale nie tylko one wychowują dzieci. 😀 A smartfon nie jest aż tak potrzebny do wychowywania dzieci, żeby specjalnie wybierać go gdy urodzi się dziecko.


reklama