, Apple Telefony

iPhone 11 Pro wolniejszy od iPhone’a XS! Jak to możliwe?

fot. EverythingApplePro

fot. EverythingApplePro

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Johnny Mnemonic

  Moze tak ktos zrobi praktyczny test procesora jak np rendering wideo. Uruchamianie aplikacji kompletnie nieczego nie dowodzi bez wzgledu na firme i sprzet. To tak jakby twierdzic ze stary pc z ssd ma wieksza moc obliczeniowa niz nowy pc z tradycyjnym hd.
  Owszem gdzies cos jest niedopracowane pewnie soft ale z pewnoscia nowy procesor w applu nie jest slabszy od poprzednika.

 • gonia

  mam pytanie. Lepiej kupić iphone 11 czy xs nie zwracając uwagi na cenę?

 • DoomBringer_666

  Całe szczęście, że Android, Windows, gry i każde inne oprogramowanie na świecie zawsze działa super stabilnie w dniu premiery i nie wymaga żadnych łatek. Wredne Apple 😂

  • PanDzikus

   Android i Windows działają na całej plejadzie konfiguracji a systemy od Apple tylko na kilku a i tak nie potrafią zrobić, by działały dobrze.

   • DoomBringer_666

    W dzisiejszych czasach, gdy oprogramowanie jest tak złożone jak jest, i jest to ono tworzone przez setki programistów, to nie ma bata aby cokolwiek zostało wydane w perfekcyjnej formie. Google ma kilka modeli Pixeli, Microsoft ma kilka modeli Surface i co? Za każdym razem jak wychodzi nowa wersja oprogramowania fora są pełne jęków, że to albo tamto nie działa itp. Już o grach na konsole (X1 i PS4) nawet nie mówię – wszystko z day 1 patchami po 10gb+ i inne cuda. Po prostu tego w dzisiejszych czasach nie da się uniknąć niestety. Apple nie jest żadną magiczną firmą z receptą na wszystko i też bedzie wypuszczało spaprane oprogramowanie jak każda inna firma.

 • Dyg

  czy była kiedykolwiek stabilna wersja ios na premierę? Do wersji 9 nie było, nie wiem jak później. Co jest wręcz niemożliwe często urządzenie było pozbawione wielu funkcji, a stabilność na jednym z najgorszych poziomów dostępnych wśród sprzętu mobilnego

 • To po prostu działa

  Skoro iOS13 ma sporo błędów, to po co była beta? Czy większość betateterów instalowała betę tylko po to, by mieć wyższą cyferkę systemu? Ah, podobno iOS nie ma błędów… No dobra, co druga wersja systemu jest w miarę ogarnięta. :)! Gdzie jest Qba?

 • mozilla007

  No i widać jakie to apple dobre, ale qupa i tak wie najlepiej o żyje we własnym świecie i gada z kolegami narysowanymi na ścianie.

 • kanon7

  Dlatego trzeba zrobić „throttling” zeszłorocznych modeli i już najnowszy iPhone 11 Pro będzie najszybszy.
  Aha, Apple już o tym pomyślało zawczasu 😀

  www.gsmmaniak.pl/10502…UJ-EAP2SM0

 • polextra

  „W przypadku wersji bez dopiska Max to tylko i aż godzina dłużej względem poprzedniej generacji (…)” Chyba powinno być bez dopiska Pro?


reklama