, Huawei Newsy Smartfony

Polska premiera Huawei Mate Xs. Nie ma usług Google, a kosztuje fortunę!

20200304_115232

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • adriann7

  Telefon od początku do końca tragiczny w dodatku bezużyteczny. Huawei już powinien pakować manatki, bo się tylko ośmiesza.

 • bogymen

  Moim zdaniem bardzo się mylisz a powodem, dlaczego tablety nie osiągają takich wyników sprzedaży jak smartfony jest doprawdy błahy. Tablet jest niczym więcej, jak przerośniętym smartfonem i jedyne co oferuje dodatkowego to większa powierzchnia robocza dzięki większemu ekranowi, ale przy tym utrudnia znacznie przenoszenie tych urządzeń a już ten problem dotyka nawet smartfony. Konsumenci w końcu to zrozumieli i po chwilowym zainteresowaniu na te produkty ich sprzedaż znacznie zmalała., to było nieuniknione. Natomiast elastyczne urządzenia łączą zalety smartfona, czyli kompaktowego urządzenia i tabletu – dużej przestrzeni roboczej i jest to zamysł iście genialny i według mnie przyszłość należy do takich urządzeń. W tej chwili sprzedaż takiego sprzętu natomiast będzie mała, a powody też są błahe: wysoka cena, pewne kompromisy, małe zainteresowanie wśród producentów, problemy z zawiasem i z ochroną wyświetlacza. Możesz zrobić ss aby się przekonać za kilka lat, czy nie miałem przypadkiem racji.

 • Kiler

  Kogoś jeszcze zastanawia fakt, że po rozłożeniu ekranu do wideokonferencji (logiczne) nie mamy z przodu kamery? Przecież to jest absolutnie wbrew wszystkiemu 🙂

 • Kamil Kolontaj

  Kupisz? Znając Ciebie z poprzednich artykułów to już każdy masz zachwalany smartfon. 🙂

 • Człowiek Pospolity

  Dlaczego producenci nie mogą zastosować w składanych telefonach szklanego ekranu, który tylko w miejscu zagięcia jest z tworzywa sztucznego? Po prostu tego nie rozumiem, to niewykonalne technicznie? Ekran wtedy rysowałby się tylko na zagięciu. Chyba że chodzi o to, że szkło mogłoby pęknąć od częstego uderzania o siebie kiedy smartfon jest składany?

 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/998230333656429 mcz

  Typowy dla HuaweiManiaka tekst. Nieważne, że nie ma usług Google, nieważne że konstrukcja jest delikatna, nieważne że kosztuje nawet więcej od składaków Samsunga. I tak ten telefon robi największe wrażenie.
  A tak naprawdę to Huawei na głowę upadł. 2499 dolarów za wyrób smartfonopodobny pozbawiony usług Google to woła o pomstę do nieba.

  • Człowiek Pospolity

   Zwykle smartfony ocenia się pod względem opłacalności, która w tym telefonie faktycznie jest raczej niska (szczególnie w Europie bez usług Google). Jednakże tego typu modeli nie powinno się oceniać tą miarą. Jest to niejako pokaz możliwości technologicznych danego producenta, i próba wyznaczenia nowych trendów w dość ustandaryzowanym świecie smartfonów. Krótko mówiąc ten telefon kupią bogaci entuzjaści, a następnie przetestują, porobią recenzję. Huawei natomiast będzie miał darmową reklamę i gotowe technologie do produkcji tego typu telefonów na szerszą skalę za 2-3 lata, jeśli pomysł spodoba się konsumentom.

 • Roma

  Ja też, jestem tym zachwycony i właśnie to jest w nim najlepsze, że ekran w taki sposób się składa przynajmniej nie ma takie durnego małego ekranika jak Samsung. Jeśli wymyśla jak udoskonalić w przyszłych wersjach te ekrany żeby były trwalsze to jest coś cudownego.

 • PLfan

  Zimna wojna dalej trwa ….

 • Janek Nowak

  Serio ? To zrobiło na Tobie wrażenie ? Widać , nie trudno Cię zaskoczyć / zadowolić …

 • adriann7

  Telefon żenada. Po miesiącu ekran uszkodzony i najlepiej do wymiany. Dodatkowo o zerowej funkcjonalności – no normalnie czad!

  • Preza

   Już tobie się zepsuł?

 • Alex

  Nie nie nie i jeszcze raz nie. Klawiter testuje teraz Z Flipa i po kilku dniach użytkowania ekran już ma ryski. Od palców paznokci itd. Wyobraźcie sobie jak będzie wyglądać ten Mate po kilku dniach użytkowania. Przecież to będzie pełne rys. Szczególnie plecki, tylny ekran. Przecież to będzie dramat. Ekran powinien składać się do środka. Nie na zewnątrz. Bo to hajs wydany w błoto. Będą ciągle naprawy i wymiany sprzętu. Współczuję właścicielom, którzy to kupią. I nie mam nawet pomysłu w jaki sposób mieliby zabezpieczyć ten ekran. Szczególnie tylny panel.

 • 0w

  Na mnie żaden składany smartfon nie robi i nie zrobi wrażenia gdyż to pomysł bez sensu. Znikną tak szybko jak się pojawiły… zobaczycie😀


reklama