, Newsy Orange Play Plus Samsung T-Mobile Telefony

Smartfony Galaxy S20 w ofertach operatorskich. Sprawdź ceny i wybierz najlepszą ofertę!

Fot. gsmManiaK

Fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Rafał W

  Teraz tylko czekać na Januszy co wezmą na abonament,wystawią na portalach aukcyjnych i kupić już w marcu 1000 zł taniej,oczywiście omijając T-mobile i Plus:),a z brandem czy troszkę opóźnionymi aktualizacjami da się żyć.

 • Alien

  Tylko desperat lub człowiek nie szanujący kasy, kupuje tak drogi telefon na abonament u jakiegokolwiek operatora. Po pierwsze, przepłaca i to sporo, po drugie, aktualizacje na brandowanym urządzeniu to będzie miał wtedy, kiedy operator się na nie zdecyduje i szanowanie wprowadzi jak będzie mu pasowało w jego terminie.

 • Jacek Rajkowski

  Może mi ktoś powie tak serio jaki jest sens, czy w ogóle jest sens brać takiego powiedzmy 20S Ultra u operatora? Nie dość, że drożej wychodzi to na aktualizacje telefonu zazwyczaj sie czeka dłużej, a i chyba dochodzi jeszcze brand operatora.

 • kemp

  Pytania do „kumatych” 🙂
  Jaki sens ma porównywanie ofert z opłatą na start 199zł a 3399zł?
  Poza tym, jaki jest sens płacić na start 3399zł czy 5069zł i wiązać się z operatorem umową na abo, gdy można dołożyć kilka stówek?

 • JEŻYK

  W Orange jest wielki błąd. Oferują s20+ 5G a dają w nim tylko 8 GB RAM co nie odpowiada specyfikacji wydanej w s20+ 5G. Albo sprzedają same s20+ bez 5 G wtedy by się zgadzało 8 GB RAM. Próbowałem się z nimi skontaktować w celu wyjaśnienia ale nikt nie potrafił przyznać sie do błędu. Prawidłowa specyfikacja s20+ 5G powinna posiadać 12GB RAM przy 128 GB pamięci

 • Oswald

  Co znacza esim w orange? Nie dają zwykłej karty SIM?

  • kuballa070

   Dokładnie, jest to wirtualna sim, nie wiem jak to dokladnie działa, ale pewnie logujesz się do jakeis aplikacji i tyle


reklama