, Longform Samsung Telefony

5 powodów, dla których warto kupić smartfon Samsung. Jakie zalety mają Galaxy?

smartfony samsung porownanie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • manio

  Nie wiem po co inwestować w Samsunga choć miałem go ostatnio kupiłem teraz Motorolę G8plus i ma wszystko NFC nagrywanie 4k szybkie ładowanie duża baterię usbc działa błyskawicznie bez zarzutów i kosztuję na polskim rynku 1000zl więc

 • Walconen

  Spokoooo.. ale Note to flagowiec i to powinno być normą. Ja chciałem pochwalić Motorolę. Średniak z dwuletnim stażem- Moto G6, aktualne poprawki datowane na 1 luty.

 • Marcin Guz

  Konfigurowalem a40 trzy godziny, redmi note 7 pół godziny. Poza tym Samsung ma problem z bateriami czasami wybuchają. Wykonanie Samsunga plastikowe Xiaomi to inna bajka. Przekonałem się do Xiaomi mam mi8 żona ma mi 9se ila syn note 7 i jesteśmy zadowoleni.

 • W praktyce nie ma lepszych telefonów niż flagowce Samsunga. Reszta to płotki, słabe rzęchy w ogóle nie opłacalne finansowo. Taki Huawei to szmira, Xiaomi jeszcze większa. Jedynie Samsung i Apple się liczą.

 • 0w

  No A40 Właśnie dostałem aktualizacje zabezpieczeń 1 stycznia 2020 tylko że mamy 28 luty… ps. Telefon jest w planie kwartalnych aktualizacji więc pewnie w kwietniu będzie Andek 10 i pewnie dlatego poprawki są styczniowe

 • 0w

  Po przygodzie z xiaomi redmi note 4,5,7,8 – się bawiłem, oraz huawei p20 i lite… jednak samsung jest jakością i klasą samą w sobie pod każdym względem i u mnie to nr 1 🙂

  • ciekawy

   Jakością wykonania przynajmniej w średniej półce i wyższej, naprawdę był to kozak, ale teraz (np. A50)? Czy góruje czymś nad swoją konkurencją w podobnej cenie? Raczej nie.

   O wydajności nie wspominając – żeby nie kopać leżącego na tym polu. Generalnie smartfonom Samsunga można zarzucić jedno – niewspółmierna cena do jakości. Bo jakość sama w sobie jest na wysokim poziomie.

   p.s. Redmi Note 7, czy 8 porównywałeś z jakim Samsungiem?

 • Pogromca biedaków

  Zalety:
  – biedaków nie stać na nie więc często zamawiając przedpremierowo można się cieszyć kilka miesięcy z tego, że napotkane osoby jedynie gdzie widziały te telefony to RTV, ich zawistne ciekawskie spojrzenia całkowicie rekompensują zbyt duża cenę.

  Wady:
  – spadek ceny tak dramatyczny że biedaki po kilku miesiącach biorą w raty i znowu trzeba zmieniać telefon.
  Z drugiej strony i tak nudzi się po kilku miesiącach. Z trzeciej strony beka trochę bo biedaki zaczynają kupować model w promocji, na firmę, kombinując(nie dziwię się zarabiając 2000 i oddając kartę żonie jak to na betabankomat) Powiedzmy sobie szczerze jaja nie każdy sobie wychodowal. Wracając do tematu, beka trochę, bo gdy ty już czekasz na model nowszy, biedactwo robactwo kombinuje jak tu s10 kupić. I jeszcze się tym chwali, a najlepsze jest pierd0lnie o tym że przecież na co komu lepszy!!!!!!1111oneone.
  Nowy telefon? żona pozwoliła? Ty to masz życie.


reklama